Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törlitek a Tindert, ha összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törlitek a Tindert, ha összejöttök valakivel?

Figyelt kérdés
Lassan féléves lesz a kapcsolatunk a párommal, neki is és nekem is van Tinder profilunk. Ti törölnétek magatokat, vagy nincs jelentősége? Picit úgy érzem, hogy amíg fent vagyunk ott, addig valamilyen szinten nyitva hagyunk egy kiskaput.

2017. ápr. 12. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebookon is ugyan úgy belezúghattok másba.
2017. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sőt titokban egy csomó internetes társkeresőn is fent lehet a másik. Vagy titokban akár személyesen is megismerkedhet valakivel.


Értem én hogy azért zavar, mert azokra amúgy sincs behatásod, erre meg igen, de hidd el hogy mindegy.

Ha meg akar csalni, akkor meg tud egy személyesen megismert emberrel vagy egy netes társkeresőn (amihez nincs app fent a telóján) megismert emberrel is. Nem számít hogy fent van-e vagy sem, ez az igazság.

2017. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha összejövök valakivel, én az utcára sem megyek ki, nehogy megismerkedjek valaki mással...
2017. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a direktbe ismerkedős, társkeresős oldalak kicsit más kategória, mint a facebook, utca, stb.

Nem azért, mert máshol nincs lehetőség megcsalásra. Hanem ez kb olyan, hogy "nem szedem le magam, mert ha szakítunk, legalább nem kell új profil."

Tehát mintha nem lenne biztos a kapcsolatában.

2017. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4:


De csak a Tindert tudod "ellenőrizni". Azt könnyű meglátni az appok között, ha ott van a másik telefonján.

De ha netes társkereső oldalon van fent a másik, azt nehezen fogja annak a párja megtudni.

2017. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Persze, de az megint olyan, hogy azt sem tudhatja, facen kikre irogat rá ismerkedés céljából. Magyarul ez nem észszerű magyarázat arra, miért nem szedi le magát, főleg arról az oldalról, ahol mondjuk egymást megismerték (igaz, ezt nem említi, hogy így van-e.)
2017. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak sok mellébeszélés! Mikor a párommal társkeresőn összejöttünk, azonnal töröltük magunkat minden helyről! Így tisztességes! Én ezt mérgesen komolyan venném...
2017. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!