Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt mondjátok egy lánynak, hogy "szeretlek", akkor azt milyen gyakran gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés
az újdonsült pasim, aki msn en, meg telon mindig úgy köszön el, hogy "szeretlek", de személyesen sosem mondja...
2010. máj. 13. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én már kb. soha. Egyszer elsütöttem, el is ijesztettem vele a csajt. Mondjuk ő nem szeretett, más kellett neki, azt akarta féltékennyé tenni velem, ezért hülyített. De ez pont elég ahhoz, hogy most már kurvra ne tudjak komolyan venni senkit.
2010. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg élőben nem annyira nyitott vagy felszabadult, mint élőben. Gátlásos, ennyi. Szerintem a "szeretlek" szó hangsúlyán érezni lehet, hogy mennyire mondja komolyan... vagy éppen a cselekedeteivel, például ha egy csávó mélyen szemébe néz a csajnak és azt mondja "szeretlek!", az már jelent valamit.
2010. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintema férfiak 90 % ban azért mondják h a csaj örüljön és jjól leszop.ja!
2010. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg élőben nem annyira nyitott vagy felszabadult, mint élőben."


xD

2010. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet h nem meri mondani a többiek előtt...

Hány éves vagy ?:) azért kérdezem,mert egy tini másképp gondolkodik mint egy 20onpáréves.Te már mondtad neki személyesen ?

2010. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

18 vagyok.:)


hát mivel személyesen ő sem mondta, ezért nem akarom én mondani...

2010. máj. 13. 15:58
 7/14 anonim válasza:
egyszer probáld ki hogy te mondod neki hogy szeretlek ha a szemedbe néz akkor komolyan gondolja és utánna hátha "megnyilik" és ő is mondja :)
2010. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mint neten* egy iciripiciri elírás :D
2010. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Addig mig meg nem döngetik!
2010. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ne hidd el neki !!!hazudik..Az összes!!!

Aki nem hazudik az meg örökké veled akar lenni..nem akar elengedni soha.Kényeztet stb...

Én elengedtem aki szeretett, ő nem mondogoatta h szeret, ő cselekedett, most aki volt az meg mondta és mégse jöttünk összze. Ezek csak szavak , a tett a lényeg!

2010. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!