Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik nehezemre azt mondani a páromnak, h: Szeretlek?

Figyelt kérdés
Van még ilyen?

#szerelem #nem szeretlek
2017. ápr. 13. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nem úgy szocializálták, hogy beszéljen az érzéseiről. Sokan vannak ezzel így...
2017. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha csak úgy dobálóznál ezzel a szóval mint oly nagyon sokan...amikor csak úgy odavágja az ember "jajj édesem úgy szeretlek...nagyon szeretlek," csupán azért, mert tudod, hogy a másik azt akarja hallani.,
2017. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs párom, de van valaki, akit szeretek. Elmondtam neki - de nem is mondtam, hanem leírtam neki üzenetben. Nem mertem személyesen, pedig vele tudok a legőszintébben beszélni. Sajnos ő nem viszonozta az érzésimet, de barátok maradtunk. Egyszer nagyon letört voltam, mert még mindig szeretem, észre is vette rajtam, hogy nincs vali rendben, kérdezte, mi baj, de én nem tudtam kimondani. Inkább nem mondtam semmit. Később leírtam neki, de kimondani még soha nem tudtam.

És beszélni se nagyon tudok róla, még a legjobb barátnőimnek se beszélek róla sokat, pedig annyi minden zsong a fejemben. Nem tudom miért vagyok ilyen, de nagyon rossz.

2017. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3,

tudd, hogy nem vagy egyedül ezzel. Az emberek nagyon jelentős része képtelen megosztani az igazi belső érzéseit. Ha összejön valakivel, és nagyon szenvedélyesen szeretik egymást, akkor ez föloldódhat, de ehhez szerencse kell. Sokan, nagyon sokan úgy élik le az életüket, hogy nem adatik meg nekik ez a bensőséges kapcsolat. A könyvek segítenek, bennük megtalálod a legbenső gondolataidat, kimondva, leírva. Nem a ponyvára gondolok, hanem az értékes irodalomra.

2017. ápr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert még te sem érzed igazán?


Lehet ti ketten is egy kicsit gyors tempóban haladtatok. Első randi csók, 3-4 randin már ágyakrobata show és etc..és nem volt idő hogy kialakuljanak az alap dolgok, amikhez alapból is kellene egy jó pár hét együtt töltött idő. Ez lehet a gond? Ha nem, akkor lehet még időre van szükséged, vagy tényleg nem szereted.

2017. ápr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!