Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexuális vonzalom felülkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom felülkerekedett mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki -azt nem tudom hogy ez mostis igaz e- 2éve szerelmes belém nem a legjobb pasi, de most hogy megtudtam hogy tetszettem neki (bár van barátnője) úgy érzem vonzódom hozzá.Szerintetek mit tegyek?És hogy tudjam meg hogy tetszem e még neki?
2010. máj. 13. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kiderül, hogy tetszettél neki, és máris megakarod bhaszatni magad vele? Ezt nem teljesen értem...
2010. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te totál hülye vagy
2010. máj. 13. 17:02
 3/10 anonim válasza:
80%
pedig igaza van, ez jön le abból amit írtál!
2010. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát akkor bocs én nemerre gondoltam...
2010. máj. 13. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

nekem is ez jött le.. de ha van barátnője mit akarsz ?

na mindegy.. nem ezt kérdezted..

hát honnan tudtad meg, hogy tetszettél neki ? ugyan onnan tudd meg most is (:

2010. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak egy kis szeretetre,kényeztetésre vágysz és most azért kezdtél el vonzódni hozzá, mert majdnem biztos vagy benne hogy ezt tőle megkapnád! De hidd ed, nem tartana sokáig a vonzalmad, mert csak ugy... mondjuk ugy:rábeszélted magad! Én is voltam már ilyen szituba,de csak azért hogy legyen, ne legyen! Elmulik a vonzalmad ha megkapod...és nem kifejezetten a szexre gonolok... kevesebb is elég hogy rájöjj ő nem kell neked! Ezek az én tapasztalataim...
2010. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak ugyanazt tudom neked mondani, amit az előző. Ez teljesen így van. Csak bebeszélted magadnak, h kell neked.
2010. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
ez sok embernél előfordul,egyszerű pszichológia-arról van szó,hogy legyezgeti a hiúságodat,maga a tudat bűvöl el,nem pedig a srác.Hagyd békén ha van barátnője-bár szegény csaj csak örülhet,ha megszabadul az ilyen pasitól.
2010. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg egy "pszichológiai jelenség", de nem az, amiről beszéltek az előzőek. Hanem van egy olyan elmélet, hogy a kiegyensúlyozott kapcsolatokra törekszünk. Tehát, ha megtudjuk, hogy valaki utál, mi is elkezdjük utálni. Ha valaki láthatólag kedvel, az esetek többségében mi is elkezdjük kedvelni. És most, hogy tudod, ennek a fiúnak nagyon tetszel, elkezdtél hozzá vonzódni. Előfordul az ilyesmi, nem csak veled, és ezért nem vagy furcsa! Már Shakespeare is megírta ezt a Sok hűhó semmiért-ben.
2010. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már zúgtam bele így valakibe, éreztem, hogy bejövök neki, anélkül valszeg nem is kezdem volna el érdeklődni.. de elkezdtem, aztán mire kiderült, hogy nem is akar éppen kapcsolatot, csak úgy jó nőnek tart, addigra már bele voltam esve, szal rák*rtam:D (mindeközben jól le is égettem magam előtte)


A kérdésre válaszolva: ha nem zavar téged morálisan, hogy van csaja, akkor bocsáss ki finom jelzéseket, aztán csak észreveszed, hogy van-e esélyed. (A csaja persze nagyban rontja az esélyeid, meg nem muszáj okvetlenül arra sarkallni őt, hogy csalja meg szegényt..)

2010. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!