Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezért tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért tényleg én vagyok a hibás, az önző?

Figyelt kérdés

Két napja volt egy balesetem és agyrázkódást kaptam. Eszméletvesztés, kórház, de hazamehettem.

Barátom most kiakadt rám, hogy nem hívom el magamhoz. Ő be szeretne menni a városba sétálni, és programot csinálni, én pedig mondtam, hogy nagyon fáj a fejem és szeretnék pihenni, aludni. Amúgy is a családommal vagyok, akikkel évente kb 3x tudok együtt lenni rendesen. Még én vagyok az önző, hogy akkor jövő hétig nem látjuk egymást. Először nem is hitte el hogy kórházban voltam, mert biztos kitaláltam, hogy ne kelljen találkoznunk.


2017. ápr. 16. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudod, mennyire számíthatsz rá, ha komolyabbra fordulna a kapcsolat.
2017. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda főnyeremény a barátod, nem elég, hogy nem számíthatsz rá a bajban és nincs egy fikarcnyi empátiája se feléd, még hazugsággal is gyanúsít egy ilyen helyzetben. Egy dolgot árulj el kérlek - mi tart téged egy ilyen önző, bunkó s-ggfej mellett, aki ennyire nyilvánvalóan nem szeret téged?
2017. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyeneken mindig felbacom az agyamat... Miért van az ilyen férfiaknak barátnője? Nevetséges ez a világ, komolyan.
2017. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az utolsóval!
2017. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a faxba merül fel benned, hogy te lennél a hibás? Nem értem.

Most megtudtad, hogy a pasid retardált, dobd ki, ne égesd magad vele!

2017. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ennyiből úgy tűnik, hogy a barátod nem nagyon hiszi el a magyarázatod.


Adtál rá okot, hogy így álljon hozzád?

2017. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

de gyökér...

igen, mi lesz ha más bajod lesz, és mi lenne, ha szülnél - remélem ezzel a dolog el is került a napirendről, ha valaha is eszetekbe jutott.

Az meg jellegzetes, hogy egy önző kis pörs vádol azzal, hogy önző vagy....

2017. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!