Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én vagyok ezért a hibás?

Miért én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nem érti meg hogy nem tetszik nekem és hogy hadjon békén. Ezért eléggê távolságtartó vagyok velel. Ezért miért én vagyok a gonosz, nem tehetek rola hogy zavar, az hogy nyomul.

(multkori kérdező)

16L


2017. jan. 27. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lennél hibás? Ha egyértelműen megmondtad neki, hogy nem érdekel, de továbbra sem hagy békén, akkor az már zaklatás.
2017. jan. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezzel is magát akarja jobb fényben beállítani, és bűntudatot akar benned kelteni azzal, hogy így állítja be, hátha mégis beadod a derekad.
2017. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1es , pont ezt csinálja, egy folytaban zaklat a csavo, hogy tudnam el erni h örökre békén hadjon?
2017. jan. 27. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán nem fogta fel. Lehet, hogy bunkóságnak hangzik, de mondd meg neki teljesen nyíltan, hogy nem érzel semmit felé. Szólj egy tanárnak, ha pedig sulin kívül is követ, a szüleinek.
2017. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma amikor mentem a buszmegaloba(mert ingazok a vorosba, a sulihoz) nem is koszontem neki, de o koszont visdza koszontem neki, utana meg ida jott hozzam. En meg megmondtam neki h menjel el(marmint arrebb ahol volt) es tegyen ugy mintha nem latott. Erre meg meg kerdi h vagyok, meg egyszer elmondom neki, es utana arrebb ment vissza. de joparszor hatra fordult es nezet. Most meg rairtam h tobbet ne bamuljon, es csak ne us nezzen ram mert kiszurom a szemet es megyek a rendorsegre. Utanna letiltortam. Szerintetek ennyi eleg h beken hadjon?,
2017. jan. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!