Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában gyenge érzelmileg. Valószínüleg azért, mert a szülei válása megviseli. Hogy tudnák neki segíteni?

Figyelt kérdés
Régebben bármit mondtam is neki, csak nevetett rajta. Most ha csk viccból "szólók be" neki is látszik rajta hogy legszívesebben sírna.

2017. ápr. 16. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyod hagy sírjon. Mellette vagy. Ezt neki kell megoldania! Max kedveskedhetsz neki, de ne told túl.
2017. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segíthetsz, ha ezt ő kéri, vagy ha felajánlid a segítséged és ezt ő elfogadja.

Ha ez nincs meg, akkor egyedül szeretné megoldani a probémáját :)

2017. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Légy mellette, támogasd, hallgasd meg, csak akkor adj tanácsot, ha kér. A beszólogatásokat és az ehhez hasonló dolgokat mellőzd. Légy vele nagyon türelmes.



Nekem februárban halt meg 56 évesen anyukám. Én 26 vagyok. Párom bármit csinál, sokszor én is csak sírnék. Nagyon sok türelmét most felemésztem, főleg akkor, ha néha durvábban beszólok neki. Mostanság nagyon erős bennem a düh, a harag. Február előtt egy életvidám mosolygós lány voltam. Ma már csak, egyenlőre, árnyéka vagyok régi önmagamnak.

2017. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bad G-Sus ***** válasza:
jól választottál!!
2017. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!