Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában kezdek ráébredni,...

Mostanában kezdek ráébredni, hogy valószínűleg meleg vagyok! Ugyanilyen helyzetben lévő emberek véleménye érdekelne, illetve olyanoké, akik már átmentek hasonlón! Hogyan kezeljem? 19/f

Figyelt kérdés
Senkinek nem beszéltem erről eddig.. egyszerűen nem tudom, hogy hogyan kezeljem. másfelől pedig szívesen ismerkednék, főként budapestiekkel.Sajnos nem ismerek közelről senkit, aki nyíltan felvállalná másságát! Nem igazán akarom magamba folytani!
2013. nov. 21. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem beszélhetsz a dologról! Pesten lakom én is.
2013. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk! Ha gondolod irj priviben!
2013. nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, Debrecen környéki vagyok, de beszélhetsz velem a témában. Annyit fűzök még hozzá, mindannyiunknak van ilyen időszaka, fel a fejjel fölösleges stresszezned.
2013. nov. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyit a dologhoz, én vidéken nőttem fel, Székesfehérváron, ne stresszelj ezen. Az biztos viszont, hogy nagyon kibeszélni sem kell ! A baj csak ezzel, hogy a mai állapotokat látva van rá esély, hogy tök egyedül élj le egy életet ! Én pont így vagyok, és feltételezem , sokan még !
2013. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha azt írom, fogadd el, sajnos akkor sem fogod egyik napról a másikra, de érdemes dolgozni rajta, mert ez az egyetlen megoldás, nekem elhiheted... :) Hajrá.
2013. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj belőle nagy ügyet!

Kezeld természetesen.

Ha tétje van, hogy másoknak milyen képe van rólad, mondjuk szakmai előrejutásban, akkor abban a közegben gondold meg, hogy érdemes-e felvállalnod.

Az emberek főleg addig hangoztatják, hogy "utálják a b*zikat", amíg nem szembesülnek vele, hogy egy barátjukat is érintheti, utána kénytelenek átértékelni. Érdemes kis lépésekben kezdeni, olyanoknak elmondani, akikkel bizalmi kapcsolatod van.

2013. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!