Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akiknek a párja kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a párja kisebb "szerszámmal" rendelkezik, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan éritek el azt, hogy az együttlétek mindkettőtök számára ugyanolyan jók legyenek? Úgy érzem, nem mindig sikerül a csúcsra juttatnia a páromnak a méretéből adódóan. Persze nem abnormálisan kicsi, csak az átlagnál kisebb valamivel. Pedig figyelmes és odaadó, nem ezzel van probléma. Ti hogy tudjátok megoldani? Előre is köszönöm a válaszokat! Akármelyik nemtől nagyon szívesen fogadnék tanácsokat. :)
2017. ápr. 16. 15:20
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
A párodnak nincsen szája, nyelve meg ujja? :D
2017. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha 15-16 centit veszünk átlagnak akkor annál kisebb?

Amúgy ha nem mindig, az azt jelenti, hogy van amikor a csúcsra juttat. Szóval figyeld meg, hogy miket csinál akkor amikor sikerül neki és csináljátok azt többször.

2017. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első, amennyiben érdemlegesen nem tudsz hozzászólni, kérlek lépj tovább. Nyilván nem ilyen értelemben voltam kíváncsi.


Kedves második!

Köszönöm a válaszod! Igen, 16-15 cm alatt van. A probléma az, hogy ha ugyanúgy csináljuk (megfigyeltem, mikor jó, próbálok úgy helyezkedni és ő is) sem sikerül mindig. Bár tudom, egy nőnek nehezebb elérni az orgazmust, mint a férfiaknak, így sem érzem "megfelelőnek".

2017. ápr. 16. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

#3 pedig az első nem írt hülyeséget.


Hogy oldjuk meg? szájjal, ujjal.. vagy megtanulja használni a kicsi farkát és nem csak dug mint egy nyúl!

2017. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Hátő... lehet, hogy én vagyok az ufo, de soha nem a farkától élvezek el, innentől viszont nem is biztos, hogy tudok válaszolni... neked ilyen g-pontos orgazmusod van? Mert elvileg annál sem számít a méret, úgy értem a g-pont elvileg 2-3 cm-re van a bejárattól, azt meg nem hinném, hogy annál kisebb a párod férfiassága.

Mindenesetre én mindig külső ingerre megyek el, amit nyelvvel-szájjal/ujjal, és/vagy a megfelelő pózzal oldunk meg...

2017. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem fordult még elő hogy a farkától élvezz el,soha?
2017. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Műkukival játszik velem.
2017. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor sokadszorra megírom:

A nők negyede tud elélvezni hüvelyben, a többi csak a csiklója izgatásával.

Sunshinedoll jót írt, tessék a nődet rendesen felizgatni az ujjaiddal, meg amivel szeretné, és kinyalni, hogy elélvezzen, aztán beteheted. Kellemes lesz neki, és semmilyen hiányérzete nem lesz, te meg elélvezhetsz, olyan gyorsan, vagy lassan, ahogyan csak akarsz. Vannak nők, akik még a kinyalással is bajban vannak, ők tegyék az ujjukat oda, ahova szokták, amikor egyedül vannak, és úgy keféljetek. Nem kell szégyenkezni, mert akármilyen módon lesztek boldogok, csak a végeredmény számít!

2017. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Én imádtam, hogy nem olyan nagy mint a korábbiaknak. Nekem a nagy volt kellemetlen.

Lehet, hogy te vagy túl tág. Próbálkozz intimtornával esetleg.

2017. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem. Ha eléggé be vagyok indulva, és olyan pózban vagyunk, ami kívülről ingerel (nálunk ez ált. a lovagló), akkor simán elmegyek külön izgatás nélkül "csak a dugástól", de hát ez sem a szerszámnak köszönhető... :)
2017. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!