Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe talán ennyi volt?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal. Az első 1-2 év volt nagyon jó, rózsaszín köd, meg minden, aztán kezdődtek a problémák. Sokat veszekedtünk, egyre több negatívumot láttam meg. Kapcsolatunk alatt nagyon sokan, szinte minden ismerősöm mondta, hogy ez nem jó, hagyjam inkább ezt a fiút. De én mindig megvédtem, hogy jaj nem is olyan rossz ez, majd megoldjuk, mert szerettem. Ma viszont ez nem így van. Kb egy éve nincs szex közöttünk, max havi 1, az is úgy hogy ő jön, én meg oké, belemegyek (ma már nem jön, amit megértek...). Emellett sok a vita, és már egy jóideje a kapcsolatunkon gondolkodom, és talán azt érzem vége. Már nem látok benne szinte semmi jót, ha valaki kérdezi hogy vagyunk, csak panaszkodok. Nem becsülöm a párom már, nem kedveskedek neki, nagyon nem is beszélgetünk, amiben MINDKETTŐNKNEK van szerepe. Most nem az a lényeg ki tehet róla hogy ide jutottunk, most az a lényeg, hogy ez a helyzet van. Hónapok óta elhidegültünk teljesen, már nem szeretem ha hozzám ér, ha bújik. Azt mondja nem szeretné ha elmennék, de nem látom hogy bármit is tenne a javításért. Örök körforgás... ő olyan velem amilyen, én pedig nem tudok kedves lenni hozzá. Ő emiatt mégjobban eltávolodik, én még "kedvetlenebb" vagyok. Lehet hogy ennyi volt ebbe?

Adott x probléma, és évek óta ugyan ezek kerülnek elő mint vita téma. De nem változik semmi. Szerintem ő már nem is fog, egyrészt mert 30 éves, másrészt mert ha 7 év alatt nem változott, már nem fog. De én most azt érzem többre vágyom, másra vágyom. És nem akarok se elhamarkodott döntést hozni, se buta kislánynak tűnni, de nem vagyok boldog. Ki merem mondani. És már azt sem tudom szeretem-e. Pedig csak 22 vagyok...


2017. ápr. 17. 07:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt még nem írtam le, hogy sokszor volt már úgy, azt éreztem ennyi volt, itt hagyom, nem érdekel elegem van. De vagy el sem mentem, vagy mindig visszajöttem. Valamiért nem merek vagy nem tudom. ÉS most is mikor mondom hogy nem jó, és nem vagyok boldog, ennyit tud mondani, hogy vaamiért mégis itt vagy. Lehet csak a megszokás? Félek, hogy egyedül maradok?
2017. ápr. 17. 07:16
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

15 éves korodban összejöttél vele. Akkor még túl fiatal

voltál, és elvarázsolt. Kezdesz rájönni, hogy neked ez

nem jó. Akkor minek eröltetni? Ez már nagyfokú elhide-

gülés, ne várd, hogy jobb legyen, főleg, mert ahogy í-

rod, ő nem is tesz semmit a megoldásért.

Igen, kb ennyi volt, már ha nem akarsz még szenvedni

mellette X évet.

2017. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez az.. hogy már én is látom hogy nem jó. Akkor mi a fenéért vagyok még itt? Amit írtam? vagy az emlékek? Olyan vacak ez :(
2017. ápr. 17. 07:40
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Talán azért vagy még vele, mert nem mersz lépni. Pedig lehet nem ártana...
2017. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Te 22 evesen kepes vagy evek ota ebbe a posvanyban elni? Egykoruak vagyunk, es kb. ennel a resznel akadt ki a homero, mert az elso bekezdes alapjan azt hittem, hogy valami nagymamam korabeli ezereves hazassagrol beszelunk 3 jelzaloggal meg 4 gyerekkel, amikor mar ugyis mindegy, mert legszivesebben fejbe loned magadat. 22 eves vagy! 22! Erre akarod elcseszni a legszebb eveidet? Valodi parkapcsolat, szerelem, kozos elmenyek, izgalmak nelkul? Ne mar.
2017. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban/évben minden szép és jó volt, aztán kezdődtek a problémák? Nahát, nem mondod? Igen, ez általában így van, csak a normálisabb emberek dolgoznak a kapcsolatukon, hogy ez ne így legyen. Oké, hogy elvárod a sráctól, hogy tegyen a kapcsolatotokért, de te mit teszel érte? Mert nagyon úgy tűnik, hogy semmit, azon kívül, hogy elhúzódsz a barátod minden közeledésére. Nem kellett volna hagyni, hogy idáig fajuljanak a dolgok, nem? Ha kilépsz ebből a kapcsolatból utána mi lesz? A következő kapcsolatod pont ugyanígy fog végződni, mert te csak várod a sültgalambot. Ne legyenek illúzióid, a való élet nem egy hollywoodi film, ahol mindenki szuperboldog örökre, egy tartós kapcsolat fenntartása rengeteg energiát igényel.
2017. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló :) Amíg fogalmad nincs, hogy én mit tettem meg, addig ne írj meggondolatlanul ;) szerintem....
2017. ápr. 17. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a válasszal tökéletesen bebizonyítottad, hogy teljesen éretlen vagy (nemcsak a buta tinip.csák tolják a hangulatjeleket állandóan minden mondat mögé?). Szerinted mégis honnan kéne tudnia bárkinek, hogy -állításod szerint- te mit teszel meg, meg mit nem? Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni, és a leírtak alapján válaszolnak rá. Sajnos nem olvasunk fejben, és nem ismerjük a teljes élettörténedet, arra lehet reflektálni, amit leírtál. Ja, igen: ;)
2017. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*élettörténetedet
2017. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De szép is lenne, ha valaki az alapján lenne érett vagy éretlen, hogy hogyan ír, rövidít, vagy hangulat jeleket használ. Szép világ lenne....
2017. ápr. 17. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!