Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi volt? Talán nem is lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi volt? Talán nem is lesz több lehetőségem hogy kialakuljon valami?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem le, azonban nem tudok teljesen boldog lenni amiatt, hogy vége lett a középiskolának, mert talán elszalasztottam az utolsó lehetőségeimet is, hogy nyissak egy fiú felé. 12 évig osztálytársak voltunk, kezdetben ennyi volt, azonban idővel igazán megkedveltem, és úgy gondolom hogy ő is engem....én mégsem nyitottam felé félénkségem miatt.Ez okból azt hihette hogy én nem érdeklődöm ilyen irányban felőle, ami nem igaz...azonban már nem tudom hogy mitévő lehetnék...egyetemre megyünk, nem lesz már több esély hogy burkoltan is, de felé forduljak...mit tehetnék? Kérlek segítsetek...

18/L



2016. júl. 10. 14:01
 1/3 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%
Írj valami jó rappet és add elő neki youtube-on!
2016. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 12 ev alatt nem alakult ki koztetek semmi ugy hogy majdnem mindennap lattatok egymast, akkor ezt inkabb hagyjuk.
2016. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát megfordítva is igaz lehet:

Hogy pont a hiány fog kialakítani valamit köztetek.

Csak vedd fel vele a kapcsolatot.

Mond el neki, hogy mindig jóba voltatok, és ha van kedve ezt folytathatnátok facen vagy mit tom én hol..

És kontaktálj vele erősen.

2016. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!