Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jut szinte minden este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut szinte minden este eszembe az exem?

Figyelt kérdés

Másfél éve dobott az exbarátnőm, mert egesznapos meló után lemondtam egy randit, ami neki fontos lett volna. Azzal a szöveggel szakított, hogy neki "olyan srácra van szüksége, akinek 12 óra munka után is van ereje meg kedve hozzá." Szóval nem volt egy nagyon megértő lány.Pluszban még voltak kisebb nagyobb gondjaink, de ez volt a fő ok.

Hónapokig próbáltam visszaszerezni, bármit megtettem volna , hogy újra velem legyen, de aránylag hamar talált, olyat aki 12 óra munka után is rohan hozzá.

Azóta nekem is van kapcsolatom, minden szempontból jobb a mostani barátnőm nála, de mégis sokszor este amikor egyedül fekszem az ágyban eszembe jut milyen volt még vele lenni,mellette ébredni, hogy milyen volt amikor először megláttam, az eslő randink, ahogy összejöttünk, stb. Mai napig boldog /néha inkább szomorú/ leszek, ha eszembe jut a mosolya, a nevetése, néha érzem az illatát, visszaolvasom a beszélgetésünket, megnézem a közös képeinket. Nagyon szerettem őt, sokáig azt hittem ő az igazi, de mégis kidobott egy apróság miatt. Mindenki azt mondja örüljek, hogy vége lett mert nem szeretett és most van egy csodálatos barátnőm, amit neki köszönhetek.Ez így is van, a barátnőm imádnivaló, nagyon kedves, lehet rá mindig számítani és gyönyörű.Ha velem van eszemben sincs az exemre gondolni, csak ugye nincs mindig velem.

Már nem szeretem a másik lányt, nem szakítanék érte a mostani barátnőmmel, ha vissza akarna jönni hozzám se, de akkor miért nem tudom elfelejteni ennyi idő után?


2017. ápr. 17. 12:34
 1/3 anonim válasza:
Nyilván minden kapcsolatban vannak különböző szokások es minden ember más ezért lehhet ez a furcsa erzesed. Szerintem te még benne vagy az előző kapcsolatban ami azért másfél évig tartott tehát egyről a kettőre nem tudod elfelejteni. Én azt mondom hogy az összes közös emleket tuntesd el...úgy könnyebb lesz fejben is továbblendülni fejben is. Lehet hogy akkor jo volt es boldogok voltatok de szinte kizart hogy ez újra így legyen. Ne a múltban éljen a lényed egy része amikor egyedül vagy gondolj arra hogy mivel lephetned meg a mostani lanyt és akkor egyre kevesebbet jut majd eszedbe a múlt. Az idő segíteni fog :)
2017. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a masik lanyba szerelmes voltal, a mostaniba meg nem. Ettol meg szeretheted ot is nagyon, csak mas a ket erzes. En is igy vagyok amugy, csak en lany vagyok.
2017. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az exembe kellett volna jutnia az eszemnek. Ráfért volna, mert nem sok volt neki.
2017. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!