Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélünk?

Figyelt kérdés
Milyen kapcsolat az, mikor megbeszélik, hogy bizalom, hit, őszinteség legyen, közben az egyik fél, törölget, titkolózik, találkozgat másokkal..? Van miért úgy gondolni a másik félnek, hogy csak üres szavakat hall?

2017. ápr. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha erre konkrét bizonyiték van, akkor kár szépiteni, szembe hazudja a másikat. Ilyenkor meg nincs miről beszélni.
2017. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondhatni tipikus. Mondani bármit lehet, de igazából a tettek számítanak. Manapság rengeteg az üres szó, az üres ígéret, lassan jelentőségüket vesztik a régi értékek. Sok esetben már csak a bizalom LÁTSZATA áll fenn, közben pedig maga a kapcsolat nagyon gyenge lábakon áll.
2017. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az őszinteség és bizalom nem azt jelenti, hogy az embernek ne lehetne privát szférája, hanem pont azt, hogy a párom bízzon bennem annyira, hogy elmondom neki mindazt, ami ő érinti.

Ugyanakkor voltam már olyan helyzetben, hogy magamban kellett feldolgozni dolgokat, azért nem osztottam meg vele, mert ha a vívódásaimmal szembesült volna, az egészen biztosan kapcsolatromboló lett volna, ezért inkább utólag mondtam el, amikor már letisztult bennem.

2017. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Konkrét bizonyíték is van, majd utána beadja a csaj a saját "sztoriját". Hinni és bízni mondja ő,ezzel érvel.
2017. ápr. 18. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk folyton előadta a hős szerelmes nőt. Még akkor is mikor a hátam mögött megcsalt.

Meg én miért nem mondogatom hogy így szeretlek úgy szeretlek , mint ahogy ő mondja nekem...

Igen! Igazad van , miről beszélünk???


Nem érdemes ilyen emberrel együtt maradni!

2017. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az szerintem teljesen alap egy kapcsolatban az őszinteség és a bizalom, de ha csak az egyik fél részéről működik (vagy egyik fél részéről sem), akkor megette a fene az egészet. Szerintem mindenki megérdemli a tiszta lapot az elején, egészen addig, amíg el nem játssza a bizalmat, ha viszont megteszi, akkor ez egyértelműen a kapcsolat végét jelenti, legalábbis számomra, nincs az a szerelem, ami megindokolná, hogy olyan emberrel együtt maradjak, akiben nem tudok bízni.


Nem, nem fér bele a sumákolás, titokban találkozgatás, hazudozás - ugyanúgy, ahogy nem fér bele egy normális kapcsolatba az ellenőrizgetés, féltékenykedés, a másik üzeneteinek olvasgatása sem például. Ahol ilyenekre szükség van, annak semmi értelme.


Ha valaki konkrét okot ad a féltékenységre és megbízhatatlanul viselkedik, akkor pedig minek vagy vele? Nem kell kínoznod magad egy ilyen szar kapcsolatban, szóval ahelyett, hogy ide írnál ki róla kérdést, inkább le kéne zárnod.

2017. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érvelhet vele nyugodtan; majd ha bebizonyítja hogy kiteles és megbízható, akkor majd hiszel neki.
2017. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!