Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó konfliktuskezelés, ha?

Figyelt kérdés

Tegnap elég nyűgös voltam, és itt-ott kicsit támadó voltam a párommal szemben. Pl.: Megíígérte, hogy kb este 7ig hazaér, erre olyan nyolckor nekem kellett megtudakolnom, hogy akkor nem jön? Mert neki eszébe se jutott volna szólni. Annyit kaptam, hogy fáradt, úgyhogy biztos nem tudnánk kellemesen időt eltölteni. Én elég gúnyosan mondtam, hogy ez gáz kifogás, aludt 12 órát, plusz semmit se csinált egész nap... Erre nem írt semmit. Se egy bocsi, se egy visszaszólás, vagy, hogy megmagyarázza. Órákkal később küldött egy random videót. Nem igazán beszéltünk ezután, nagyon rosszul esett, hogy így lesz***rt. Aztán órákkal később, hajnali fél egykor küldött még egy hivatkozást. Mondhatom, elég gáz volt szerintem, hogy ő milyen fáradt, erre fél egykor még bőszen internetezik. Meg is mondtam neki, hogy "nagyon fáradt lehetsz", mire ő ezt ugyancsak megnézte, és már csak reggel írt, hogy Jó reggelt.

Ezen összevesztem vele, mire ő azt mondta, hogy ő így akarja megelőzni, hogy veszekszünk, mert szerinte én csak feleslegesen provokálom. Lehet így van, provokálom, mert általában nem lehet vele problémát megoldani, de szerintetek ez lenne a megoldás? Hogy kioffol, hátha úgy nem veszekszünk?


2017. ápr. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Egyikőtök kommunikációja sem megfelelő.


Neked nem lenne szabad provokálni, hanem nyíltan, higgadtan elmondani, hogy szivem, ez és ez a bajom, megígérted, stb, stb.

Neki pedig nem kellene figyelmen kívül hagynia, hogy akkor úgysem veszekedtek majd, ezzel csak szítja a haragot, és a szőnyeg alá sepri a problémákat, valamint a felelősséget sem vállalja a tetteiért. Ha ígérünk a másiknak valamit, azt illik betartani, vagy ha esetleg nem sikerül, akkor elnézést kérni, és nem mindenféle kifogással letudni.


Szerintem beszéld meg vele az egész szituációt, valamint azt is, hogy MINDKETTŐTÖKNEK javítani kell a kommunikáción.

2017. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A videókkal kommunikációt kezdeményezett, vagy legalábbis próbált, még ha bénán is tette. Ne rajta vezesd le a feszkót, nyugodtan higgadtan mondd el hogy bánt hogy nem veled van, és ne legyél féltékeny arra ha otthon marad vagy netezik céltalanul. Azzal hogy kapcsolatba lépett veled azt jelenti fontos vagy neki... Első hozzászólóval értek egyet.. rossz kommunikáció mindkettőtök részéről.
2017. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz ember:

" Megíígérte, hogy kb este 7ig hazaér, erre olyan nyolckor nekem kellett megtudakolnom, hogy akkor nem jön? Mert neki eszébe se jutott volna szólni. "


Mag az is, ha nem lehet vele megbeszélni mi a baj, mert elsunnyog, és rád támad, hogy provokálod.

2017. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!