Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek egy lánnyal, akire interneten találtam rá?

Figyelt kérdés
Egy közösségi oldalon lettem figyelmes az illetőre. Attól félek, nem venne komolyan. Szerintetek mit kéne tennem, hogy esetleg összejöjjünk, hogy komolyan vegye a közeledésemet?
2010. máj. 13. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Először találkozz vele.
2010. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

MSN, beszélgetések, találka. A többi alakul. Feltéve h megtod győzni róla h találkozzon veled.


"életművész"

2010. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán miakadája lenne?Ha megadja msn címét pl az már jó jel aztán kiderül milyen pár nap beszélgetés elhívod talira és kész :)
2010. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem először találkozz vele mindenféle képen és ha úgy reagál és ha neked is tetszik akkor szerintem igen
2010. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keresd folyamatosan, esetleg kérd el a számát, és írj neki néha sms-t. Ne ronts ajtóstul a házba, és előbb-utóbb találkozz vele, hogy igazi kapcsolat legyen.
2010. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze!

én is interneten találtam rá a páromra, találkoztunk, beszélgettünk, megismertük egymást, és azóta már össze is költöztünk =)

2010. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is internetes oldalon találtam rá a férjemre, gyermekem apjára :D

de vigyázz, sok kamu ember van.

2010. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!