Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi/Fiúk "eltűnik" néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi/Fiúk "eltűnik" néha a barátnőtök, nem szól, hogy merre jár és mikor ér haza, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Hiànyzik, ez a legjobb szó arra amit először érzek vele kapcsolatosan, ha a baràtnőmre gondolok. A szerelmem furcsa teremtés és eléggé magának való személyiség. A probléma akkor kezdődött amikor kb már fél éve együtt lehettünk és egyik nap még amikor dolgoztam küldtem neki üzenetet,hogy talàlkozzunk a vàrosban munka után és elmegyünk valahova kajálni, de nem írt vissza semmit. Nagyon sokat vártam rà, türelmes próbáltam lenni, tudtam,hogy dolgozik ezért inkább nem is hívtam. Viszont este 6-kor sem keresett és nem reagált semmit, ezért többször is megcsörgettem, de nem vette fel. Végülis a közös progi elmaradt, haza mentem aztán félig döbbenten picit mérgesen àlltam vele szembe. A barátnőm otthon volt, olvasott. Mint kiderült későn vette észre az sms-t, màr hazafelé tartott és csak akkor látta,hogy írtam neki, ezért nem vàlaszolt, mert tudta lassan màr én is biztos jövök hazafelé. Arra viszont nem kaptam vàlaszt,hogy miért nem vette fel a telefont. Vagyis de... a vàlasza az volt,hogy nem telón akarta megbeszélni,hogy "bocs ezért és ezért nem reagáltam az üzenetedre" pedig csak 2 mondat lett volna az egész, de ő inkább nem vette fel a készüléket. Kicsit pipa lettem rá és összekaptunk ezen. Lehet én is, de ő is szörnyen viselkedett, végül bocsánatot kért és megígérte,hogy nem lesz több ilyen. Azóta viszont számtalanszor okozott fejfájást. A baràtnőm nem él az őskorban, de nincsen neki facebookja,instagrammja, twitter stb. Engem ez nem zavar, semmi bajom vele, sőt még valahol örültem is neki kezdetben...de jó lett volna vele tartani a kapcsolatot pl akkor,ha nem látom egésznap vagy valami...de nem akart magànak facebook fiókot csinàlni. Javasoltam a vibert, vagy valamilyen màs appot, de azt sem szerette volna letölteni. Utálja,ha sokat kell pötyögni, beszélni sem szeret telefonon. Azt mondta hiànyzom neki, de nem fogja a telefonját nyomkodni,ha valamit tényleg akar akkor majd dob egy sms-t. Én sem lógok a neten éjjel nappal, de nagyon nehezen fogadtam ezt el. A másik gondom az az,hogy rettentően konok és semmiben sem segíthetek neki majd ő megodja egyedül, azt mondja boldogul, nem kell segítenem.Volt amikor csak pakolásztam a nappaliban ő pedig pihent. Amint észre vette,hogy takarítok jött és segített. Én ezt fordítva nem tehettem meg soha, mert ő egyedül is megcsinálja.

Aztàn jöttek a súlyosabb problémák...van neki egy baràtnője akivel hetente talàlkozik. Ha nem vagyunk együtt, mert mást csinálunk, annyit teszek,hogy jelzem neki amikor együtt vagyunk, vagy telefonon értesítem az infókról. Ő ezt fordítva "elfelejti" megtenni néha. Volt amikor halálra aggódtam magam, mert a telefonjàt otthon hagyta, elérni sem tudtam és este 11körül ért haza. Ami nagyon felhúzott,hogy vidàman leült mellém és elkezdett mesélni,hogy ő milyen jól érezte ma magàt, nekem hogy telt a napom és így tovább. Se egy "bocsànat" se semmi, nem mondta hova megy. Reggel elmentem melóba 4-re otthon voltam és ő lelépett. Én reagàlom túl vagy mást is zavart volna? Tudom,hogy a barátnőjével volt, hiszek neki, hozott nekem kínait is, vett egy hűtőmàgnest, és tényleg sokat mesélt. Örültem,hogy jól érezte magàt...ja mégsem, mert kb feltudtam volna robbani annyira dühös voltam rá, amiért nem tudott szólni, hogy ma elfoglaltsàga lesz. Megint veszekedtünk, mert elküldtem a francba és a fejére olvastam bűneit. Nagyon kihoz a sodromból és fàj a viselkedése. De olyan is volt,hogy elment buliba

( tesójával ) erről tudtam. Aztàn kapom a hívást a nővérétől,hogy a barátnőm elindult haza felé egyedül ( busszal ) és kb 10 perc múlva haza ér. Akkor làtom körül nézve a szobàban, nappaliban,hogy megint otthon hagyta a telefonját. Természetesen nem 10 perc hanem 2 óra telt el mire megjött. Már tiszta ideg voltam, a tesója nem tudott segíteni hiszen ő sem tudta volna elérni,ha a barátnőm nem visz magàval telefont..aztán hazajön életem nagy szerelme szatyrokkal a kezében. Hozott pizzát, sört, stb. Akkor is csak nézett ràm àrtatlan szemekkel amikor neki estem, mert felk...rta az agyamat. Azt mondta azért jött előbb haza, hogy velem töltse az este további részét és ezért hozott kajàt is, filmezhettünk volna stb. Lehet ezt is túlreagáltam, de faképnél hagytam és inkább bevonultam a szobánkba, a veszekedés elkerülhetetlen volt, mert jött utánam, kérdezte,hogy mi a gond miért vagyok dühös?


A barátnőmről azt fontos tudni még,hogy annak ellenére,hogy ilyen. Mindig érdeklődik felőlem, a kedvemben akar jàrni, kérdezi,hogy milyen napom volt, gyakran meglep valamivel, ( kaja, ajándék, közös programok, mozi, ) mindent megoszt velem, és bújos a párom, nagyon szeret ezt érzem és imádom,ha ragaszkodik hozzám és elhalmoz a szeretetével, ráadàsul tényleg mindig számíthattam rà és törödő, gondoskodó,de alapvetően is mindenkivel kedves és lágyszívű.


Viszont néha a frászt hozza ràm, eltűnik, nem szól és sokszor valóban úgynézki, hogy ő nem gondolja,hogy rosszat tett, àrtatlan, mégis fülét farkát behúzza,ha látja, hogy mérges vagyok rà. Pedig nem vagyok vele durva, agresszív, kiabálni sem szoktunk egymàssal. Csak szimpla veszekedések, de néha bàntóak voltunk. Még valami én tisztàban vagyok azzal is, hogy

az emberek természetes igénye az egyedüllét megélése.


De a viselkedése csak a

párkapcsolatunk stabilitását veszélyezteti. Szeretnék neki teret adni, megkapja, de nem szól dolgokról, nem mondja el,hogy hova fog menni, mikor jön, kivel megy el. És igen, ha a kapcsolatunk nem tud szabadságot hozni nekünk az gátolja az önkiteljesedést, de én nem akarom gátolni, csak tudni akarom merre jàr. Ő lehet azt érzi nem hagyom levegőhöz jutni, nem töltekezhet, ami a kapcsolatnak is hasznára válhatna, ha én engedném. De én engedem, és szeretném,hogy helyre jöjjön minden.


Most kicsit mintha vàltoztatott volna a viselkedésén és két hónapja lassan nem is voltak giga nagy veszekedések, ha valahova megy most szól, de...csak akkor mondja,ha kérdezem.


Én szeretem a barátnőmet és

azt szeretném, ha közel lenne hozzám, ha sokat velem lenne. Viszont nagyon fontos kihangsúlyoznom, hogy különböző közelségi mércével van felruhàzva.Ő is szeret engem, ezt tudom..és látom rajta, de néha olyan mintha nem is direkt csinálná, mintha tényleg nem fognà fel,hogy szólnia "kell" ha elmegy valahova. Nem kérek tőle sokat, nem vagyok beteg àllat, nem akarok tudni minden pici lépésről. Csak nagy körvonalakban tudni szeretném,hogy kb mikor jön haza, mikor láthatom és sokszor féltem őt, nagyon aggódom érte.


Hogyan próbàljak rà hatni? Mit tehetnék én? És ami még érdekel...férfiak ti erre hogyan reagálnátok? Ha ilyen barátnőtök lenne?


Azok az emberek kérem ne írjanak akik a barátnőmet akarják ócsàrolni és beszólogatnak. Az sem érdekel,ha valaki azt mondja " én kidobnám" stb ha valakit szeretsz és már hosszabb ideje együtt vagy vele, ez nem ilyen egyszerű úgysem.


Köszönöm,hogy végig olvastad.


2017. ápr. 19. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Ne vedd beszólogatásnak, de a leírásból nekem gyanús, hogy mással kavar. Ezek a béna mesék, hogy miért nem vette fel a telefont, stb., bár te jobban látod a helyzetet nyilván, de ennyiből, amit leírtál, nekem ez jön le.


De ha kizárjuk ezt a félrekúrós vonalat, akkor engem egyáltalán nem zavarna, mert én is eléggé független személyiség vagyok, szükségem van sok egyedül töltött időre, és én se szeretem, ha a nyakamon csüng valaki, tehát nekem egy ilyen nő meg pont ideális lenne :)


Hogy mit tudsz csinálni? Hát a jó öreg megbeszéléses módszer az, ami ilyenkor segíthet. Leülsz vele, elmeséled, hogy ez neked rosszul esik, mert te egy szorosabb kötelékre vágysz, mert ilyen típus vagy, és próbáljatok valami olyan kompromisszumra jutni, ahol egy kicsit te is engedsz, meg egy kicsit ő is.

Ha meg ez nem sikerül, akkor el kell engedni, mert nem vagytok egymáshoz valók.

2017. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mindent nem tudok hosszan leírni, de nem hiszem, hogy megcsalt. Amikor megismertem akkor is ilyen volt,vagyis érzékelhető volt, hogy milyen öntörvényű.


Nem akarok ràakaszkodni, csak szeretem és féltem őt. Lehet csak velem van a gond. Sorry,ha nem tojom le a barátnőmet.


Amúgy köszi 1-es a vàlaszt.

2017. ápr. 19. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

1es vagyok.


"Sorry,ha nem tojom le a barátnőmet."


Nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák. Csak a megfelelő lányt kell megtalálnod hozzá, aki hasonlóképpen viselkedik és érez egy kapcsolatban. Vagy egy olyat, aki tud és akar hozzád alkalmazkodni.


Egyébként én sem tojom le a barátnőimet, de nekem semmi problémám nincs azzal, hogyha mondjuk nem találkozok és nem beszélek a csajommal akár egy hétig, mert én tök jól elfoglalom magam egyedül, sőt szükségem is van erre. Ettől még szeretem, törődök vele, nem csalom meg, és bármiben számíthat rám.

Egyszerűen csak ilyen személyiség vagyok, és nem is bírnék már elviselni olyan nőt, aki mindig írogat meg hívogat meg állandóan velem akar lenni. Fiatalkoromban még jobban tűrtem az ilyesmit.


A sors iróniája, de eddig állandóan ilyen nagyon-nagyon ragaszkodó csajokat fogtam ki :D

2017. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Én, teljesen megértelek. Kb, azt szeretnéd, ami nálunk van.

Annyi a minimum, szólunk, találkozunk pár emberrel és 22 előtt ne várjál haza. Nem kell percre elszámolni, de így tudom, hogy nem ép 18 órától kórházba van baleset végett. Vagy valami hasonló.

2017. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg túlreagálod az egészet. Én is utálok telefonálni, sosem hívom fel a barátomat, sőt, mi nem is találkozunk minden nap, de nem beszélünk minden nap, mert azért ez már túlzás, hogy minden lépésről szólni kell a másiknak. Engem marhára idegesítene amit csinálsz, nem mehetek el egy nap akárhova anáélkül, h hívogatnálak miatta téged? Könyörgöm ne már. Lehet hogy te élvezed ezt a majomszeretetet, de ő nem. És inkább el kéne fogadnom, mert ezzel meg fogod fojtani hosszú távon, ha ennyire ráakaszkodsz
2017. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Kibújt a szög a zsákból. Most te azt várod, hogy a te véleményedet igazoljuk, mikor az egy nagy b.romság, ha vki megmondja neked, hogy ez mennyire gáz, akkor emg csak buffogni tudsz. Szegény barátnődet azért sajnálom, főleg az ilyen hozzáállás miatt:

"ő nem gondolja,hogy rosszat tett, àrtatlan" WTF? Mi vagy te az apja, hogy elmegy a barátnőivel és egyből hívogatni kelljen, hogy hol van? Nagyon szánalmas vagy, hagyd már szegény lányt élni és nőlj fel

2017. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Hmm nem könnyű a helyzeted, mi is egy kicsit ilyenek vagyunk, csak én vagyok a csüngőbb (nő) :)


Megértem, hogy igazából azzal van a bajod, hogy ha ne adj isten valami történik vele, nincs kit elérni. Nem hinném én sem, hogy megcsal, csak kicsit olyan feledékeny, szeleburdibbnak tűnik, de alapjáraton jó lélek. :)


Próbálj meg róla beszélgetni vele normális, kellemes hangnemben. Beszéljetek meg köztes megoldásokat:

- pl irjon egy cetlit, ha elmegy otthonról (és nem akarja elvinni a telefonját)

- vagy ha bulizni megy semmiképp se hagyja a telefonját otthon, vagy legalább mondja meg kivel megy és neki tudd az elérhetőségét, csak a biztonság kedvéért?


Jó lenne, ha kicsit kooperativabb lenne, hogy te se idegeskedj feleslegesen, de tőled se azt érezze, hogy minden percéről tudni akarsz.


Fentebb irtam, hogy nálunk forditva van.

Az én párom pl ha szarabb kedvű, akkor szeret eltűnni 2-3 órára és kikapcsolja a telefonját, én meg kb addig 15 idegrohamon megyek át :)

Elég sok feszkót keltett ez, de most már jobban és lazábban kezelem. Muszáj volt nekem is idomulni és engedni a "gyeplőből".

2017. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
8-as, igen kb nekem ennyi lenne a kérésem, nem több. Én is szeretek egyedül lenni, nem is töltjük minden időnket együtt, de ha nem veszi fel egésznap a tettves telefont, akkor sajnos ideges leszek. És ha este 11 utàn ér haza a telefonjàt otthon hagyja akkor ne aggódjak érte? Ne keressem? Nem kérek sokat..tényleg nem! Nem akarom rövid póràzon fogni, sőt semmilyen póràzon nem szeretném fogni. Nem is erről van szó! Nem vagyok beteg aki minden lépéséről tudni szeretne. Ja..ez pedig valóban így van.. Eléggé szeleburdi teremtés, de nem zavar(na) ha nem akarna fejfàjàst okozni feleslegesen. Majd beszélek vele.
2017. ápr. 19. 11:33
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez nem szép dolog tőle. Az egy dolog hogy ő ilyen, de most már fel kéne fognia, hogy nem csak ő létezik a világon, hanem van egy párja is aki aggódik érte. Különben meg minek van kapcsolatban, ha ennyire szarik a egészre? Akkor legyen szingli!
2017. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha random eltűnne úgy hogy nem lehet elérni (és még esetleg várok is rá valahol), akkor biztos aggódnék, még ha az előkerülése után nem is tudnék vele veszekedni. Túl nagy lenne a megkönnyebbülésérzés, hogy semmi baja...

Beszélj vele, hogy valamilyen úton-módon tudassa veled, hogy merre megy, főleg ha egyedül teszi. Nem kell sokra gondolni, egy cetli vagy SMS megteszi.

2017. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!