Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szeretem-e még a páromat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok surlodás volt köztünk az elején, azt tudom hogy szerelmes nem vagyok. Régen sokkal vidámabb voltam, mostanra sokkal visszanfogottabb, nehogy megsértsem vagy feldühítsem. Most olyan stabilan áll a kapcsolat de állandóan érzem a bizonytalanságot. Talán attól félek hogy nem találok már mást? 26N

2017. ápr. 20. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk hogy mit gondolsz. :))
2017. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szexeljetek tobbet!

Ha nem akarod megserteni,azt jelenti,h szereted.

N

2017. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább félelemből teszem. Félek a dühkitöréseitől amiket gond nélkül az utcán idegenek előtt is megcsinál.
2017. ápr. 20. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted az ilyen pasikat akkor ő a te embered. Mert gondolom nem lennél vele ha nem orulnel hogy ilyennel vagy hisz senki se kényszerít.
2017. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te már rég nem szereted- ezt a leírtakból meg is értem- csak félsz kilépni. De hidd el 26 évesen nem vagy lekésve semmiről, kár feláldozni az életedet egy idegbajos embernek, hogy mindig csak félj, és meghunyászkodj, nehogy bántson, megalázzon. Ennél szerintem még egyedül is jobb...

Nincs életed, nem vagy boldog, megéri ez? Nem hiszem...

2017. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az még hozzánk tartozik, hogy szerintem a párom a legjobb lánybarátjába szerelmes, masztrubálni meg annak a lánynak a képére szokott akivel elöttem akart összejönni. De ő mégis ragaszkodik hozzám, talán kényelmi okokból?
2017. ápr. 20. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a leírtakból, csak a félelem jön le. Sem szerelem, sem szeretet.

Félelem a párod dühkitöréseitől.

Félelem a magánytól, egyedül maradástól.

A kérdés, megéri így? Na és meddig bírod ezt? 26 évesen, még az elején vagy a nagybetűs életnek. Nagy a valószínűsége, idő haladtával, már a legapróbb dolgok végett is lesznek dühkitörések. Ezektől félsz, gyakorlatilag, rettegésben fogod vele élni életed.

2017. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtalálta zsák a foltját. Egyikőtök sem szerelemből van ebben a langymeleg pocsolyában, hanem kényelmi okokból. Ennek az lesz a vége, hogy elmegy mellettetek az élet, és egyszer csak azon kapjátok magatokat, hogy kiöregedtetek a húspiacról, és már a kutyának se kelletek.
2017. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!