Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán én csinálom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán én csinálom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 24 éves anyuka vagyok. A páromat nagyon szeretem, és tudtommal ő is engem. Azért írom így, mert mindig mondja, és úgy is viselkedik a legtöbbször. Mindig meglep valamivel, szeretget, odajön puszit ad, stb...mint a többi normális kapcsolat. Szóval érzem és érezteti, hogy fontos vagyok a számára. DE!!! -és itt jön a kavarodás- amikor valami nem úgy sikerül nekem ahogy azt szeretném, esetleg elrontok valamit amire neki szüksége lett volna legyen ez akármi akár kis méretű probléma is, olyan letolást kapok a részéről, hogy az valami szörnyű. Üvöltözik, csapkod, és a szememre hányja hogy nem vagyok képes megcsinálni amit kért, mikor ez nagyon fontos neki. Én elhiszem hogy mérgében sok olyat mond/ tesz az ember amit egyébként nem tenne, de ezek nekem annyira fájnak mert en nagyon igyekszem és ilyenkor úgy érzem hogy egyáltalán nem szeret/ becsül engem. Én soha nem tudnék így beszélni vele pedig már nagyon sokszor rontott el ő is dolgokat ami a kapcsolatunkra is kihatott! De mindig próbáltam békés úton megbeszélni.

Szóval visszatérve, ilyenkor úgy érzem magam mint egy rongy aki csak úgy a nyakán maradt...és mintha csakis ellene lennék mindenben. Mintha semmi segítséget nem kapna tőlem. Pedig nagyon nagyon odateszem magam minden téren. Vezetem a háztartást nevelem a kicsit, és amit rámbíz azt azonnal megoldom, pedig nincsen segítségem. Nem vagyok lusta! Nem hiszem hogy megérdemlem ezt a hangnemet, szándékkal soha nem átanék neki. Na mindegy!Úgy Èrzem hogy szeret,de csak akkor mikor minden oké,aztán ha becsúszik egy kis hiba, akkor úgy érzem utál és kiábrándult belőlem. Sokszor olyan mintha csalódna bennem, holott én nem hiszem hogy násoknál ez nem szokott előfordulni, hogy valami nem sikerül az egyik félne úgy ahogy a mesik azt "elvarja"



2017. ápr. 20. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

olvass utána az 5 szeretetnyelvnek, neki fontosak a szívességek és amiket mond általában azokra figyelj oda, próbáld meglepni azokon a területeken akár :)


meg persze beszélni erről, hogy neked ez fáj és inkább mondja nyugodtan mi bántja, meg próbálja értékelni amit teszel érte...


24F

2017. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és a tanácsot! Igyekszem majd, igazad lehet!
2017. ápr. 20. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkakörülményei milyenek? Csak mert elképzelhető, hogy

iszonyatos stressz éri, ott ugye kötelezően kuss van ne-

ki, és bármi gond adódik, akkor rajtad tölti ki.

2017. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Munkakörülményei...igen stresszes!
2017. ápr. 20. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem a munkát, mert ez a hozzáállás

apámra is illik. Szüleim 40 éve házasok, apám komolyan

néha idegbeteg, van, hogy anyun vezeti le még ennyi

idő után is. Ami még egy hülyesége, hogy vészhelyzet-

ben meg hisztizik.. A lényeg, hogy nem reménytelen a

helyzet, nem kell egyből válni :)

2017. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok válni félreérted :) csak jobb akarok lenni a szemében, szeretném ha tisztelne, ha jobban tudnám csinálni azokat amikert ő fontosnak tart, akkor biztisan többe venne engem is. Köszi a valaszodat!
2017. ápr. 20. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem akarsz válni :)


Hidd el, amíg ilyen a helyzet, addig semmit nem fogsz

tudni tenni a cél érdekében. Értem ezalatt a munkahelyi

stresszt. És hidd el, hogy tisztel és szeret, ne ez után

a kirohanása után ítéld el. Tudom, ez neked fáj, de most

ez hülyén fog hangzani, szokj hozzá. Anyum már hozzászo-

kott, de még így, túl a 60-on is vannak hasonló szituk.

(Apum egyébként autószerelőként dolgozik, kamionokat

javítanak, nagyon durva stressz, alulfizetettség, idió-

ta főnökökkel fűszerezve)

2017. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet túl jók a körülmények. A párom vezető beosztásban van egy cégnél.
2017. ápr. 20. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet folyton a munkahelyi stresszel takarózni. Elhiszem, hogy szeretné, ha jól mennének a dolgok, de nem beszélhet veled úgy, mint egy idióta főnök a beosztottjával. Te a felesége vagy, nem a beosztottja.


Szerintem mondd el neki, hogy neked nagyon rosszul esik, ha ilyen lekezelően bánik veled. Tudod, hogy nem minden tökéletes otthon, de ahogy ő is , úgy te is hibázhatsz. Te is emberből vagy. Vannak érzéseid és szeretnéd, ha ő tiszteletben tartaná az érzéseid.

Egyáltalán azt észrevesz, megköszöni amikor elintézel valamit. Feltételezem ezeket természetesnek veszi. Szerintem az önbecsülésed lejjebb van, mint kéne lennie. Jók a Chapman könyvek, érdemes olvasni.


Akkor beszélgess vele, ha nyugodt és maradj a témánál, próbálj nem veszekedni vele. Csak mondd el mi bánt, és milyen változást szeretnél.

2017. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valamikor megköszöni valamikor meg természetes. Azért próbálok megfelelni mert háztartásbeliként meg akarok neki adni mindent, ahogy ő is megad nekem mindent. Nagyon sokat és jól dolgozik értünk, a kényelmünkért, és hogy minél több időt tölthessek a gyermekünkkel, ne kelljen dolgozni mennem. Szóval én szeretnék jól teljesíteni abban ami most "az én dolgom". De igazad van, tényleg kicsit alulbecsülöm magam. Régen így van már ez
2017. ápr. 20. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!