Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A páromat megkértem hogy jöjjön egy picit korábban mert nem egyszer fordult elő hogy az egész család rá várt a vacsorával. Erre felhív hogy nem tud még indulni mert otthon felejtette az egyik ajándékomat és még haza kell ugrania érte. Utána kiderül hogy az egyik haverjánál volt akivel egyébként napi szinten találkozik. Nagyon kiakadtam rá és a családom is. Nektek mi erről a véleményetek?
2017. ápr. 20. 15:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy születésnapomra jött volna. Nem egy városban lakunk egyelőre.
2017. ápr. 20. 15:01
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez sok kérdést felvet, mint pl:

Te szoktál mániázni azon ha ezzel a haverral van?

Miért hazudott volna?

Miért nem mondta egyből, h el kell ugrania a haverjához?

Mit mondott utána, h miért volt nála?


Ez 2 dolgot jelent (nekem legalábbis): Vagy már nem 1x a tudtára adtad, h sokallod, h folyton a haverral lóg és nem tetszik neked, VAGY nem is a haverjánál volt hanem másnál...

2017. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Akármiért is késett, nyilván tudta hogy az egész családot megváratja, így bunkóság volt ez tőle.
2017. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Haverral nem talalkozik ennyit az ember...

Szerintem kovesd,h ne lassa.

2017. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sem lesz aranylakodalom. :(
2017. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Én utálnám, ha a párom szülinapját nem kettesben ünnepelhetném vele, hanem az egész famíliával kellene jópofizni, vacsizgatni. Én is kitalálnék bármit, hogy ezt elkerüljem. Szerencsére az én páromban ilyen baromság fel se merült sose. Ő külön ünnepel a családdal, külön a haverokkal, meg külön egy romantikusat velem. Nem a családjával akarok járni, őket max elviselem, csak ne kelljen gyakran.
2017. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem problémáztam a haverjai miatt. Szerintem azért hazudott mert ő is érezte már hogy sok amit csinál. Azonfelül nem állandóan vagyunk a családommal de a szülinapomon ők is szeretnének velem lenni mivel nem élek már velük.
2017. ápr. 20. 15:19
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

És miért kell a barátodnak ott lenni akkor?! Muszáj egyszerre hívni őket? Legyél a családoddal, hisz te szereted őket, őt meg ne kényszerítsd olyan helyzetbe, amit rühell. Egy pasi akkor viseli el a párja szüleit, ha már házasság van, de egy olyan kapcsolatban, ahol még együtt sem élnek?! Oda sem költözött hozzád, te meg már úgy kezeled, mintha régi házasok lennétek! Kiakad rá a családod?! Mégis milyen jogon?! Ember, nem vett el, nem akar veled élni sem egyelőre! Ébresztő!

Nem csodálnám, ha kifutna a világból is szerencsétlen. :/

2017. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Off: Jaj ez nagyon bunkó válasz volt utolsó válaszadó...mármint, hogy a családtól te ennyire undorodsz ez sértő a párodnak is, hogy úgy bánsz a családjával mintha leprásak lennének. Jó mindegy ez a te bajod.

kérdező: A párod is elég bunkó, de mondjuk ez teljesen normális sajnos a mai "férfiak" között, hogy elkésnek, hazudnak, stb..ilyenek és kész..

Egyébként vannak rendesebb pasik is, nem sok, de van..

2017. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem vártam volna rá a vacsorával, hanem elkezdtük volna nélküle. Szerintem ő is erre "játszott". Utána megkérdezném tőle, hogy mi szükség van a hazugságokra, mert azt nagyon utálom.
2017. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!