Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nyuszi, te gyönyörű vagy, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nyuszi, te gyönyörű vagy, az észt igazán meghagyhatnád nekem. " Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A barátom mondta nekem a minap, igaz nevetve, de elgondolkodtam rajta. Ő szakács, én pedig középiskolás végzős, 18 éves. A közép matekom 97% lett, az emelt angolom (írásbeli) 93% + van francia középfokúm. A Corvinusra szeretnék menni, azért írtam le ezeket az eredményeket. Az utóbbi időben elég stresszes voltam (az uccsó évben kb.) Ha nem tanultam, akkor gyakorlatilag vele voltam. Viszont ő mindig megsértődött, ha azt mondtam, hgoy tanulnom kell. Sokat veszekedtünk emiatt. Mondta is, hogy a Corvinus az extra okosoknak való, miért nem megyek valami "kevésbé fárasztó" egyetemre.


Nem írom le, hogy mit tartok a külsőmről, de meg szokták jegyezni, hogy szép vagyok. A barátommal nem helyes (sosem tartottam annak), de egy-két helyes fiú próbálkozott nálam, a többség beképzelt volt, és csak a szexre kellettem nekik. Korombeliek voltak, és elég éretlenek. A barátom 27 éves, szakmunkásba járt, de leérettségizett utána, most szakácsként dolgozik. Tetszett, hogy nem nagyképű, nem vesz természetesnek, és figyelmes volt, nem csak a bulizás érdekelte, hanem komolyabb dolgokról is el lehetett vele beszélgetni. Idén lett ilyen gyerekes és hisztis.


2016. jún. 13. 16:40
1 2 3
 1/29 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Megkérném, hogy fogja be, és csináljon nekem egy szendvicset :)
2016. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondata nem éppen a figyelmességről árulkodik.


Tart(hat) Tőle, hogyha Téged felvesznek a Corvinusra, még többet fogsz

2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy többre viszed azt életben, mint ő és idővel találsz majd intelligensebb társat.
2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
A corvinus az extra okosoknak valo? Ne rohogtess mar :D minden sotet osztalytarsam oda ment.
2016. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezt ő mondta, a magas pontszámok miatt. Pénzügy-számvitel.
2016. jún. 13. 16:48
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

2# folyt. Köv. tanulni, ráadásul egy pezsgő, hozzád hasonló korú, érdeklődési körű társaságba csöppensz, ami számos lehetőséget kínál neked. Ismerkedésre is többek közt.


Ha már most féltékeny arra, amit elértél, mi lesz később?


Ha fontos Neked ez a kapcsolat, ülj le vele beszélni, és értesd meg vele, hogy tiszteled és nagyrabecsülöd őt, de el kell, hogy indulj az életben Te is, és ezt így és így képzelted.


A párkapcsolat mellett fontos a tanulmány is, pláne a te életkorodban, most alappzod meg a lehetőségeidet, de azt hiszem, nem kell hogy ezt magyarázzam, készülsz, ahofy azt kell.

Sajnos más életszakaszba kerültetek, a kérdés, kibírja-e a kapcsolat?

2016. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%

A magas pontszam azert magas mert nincs sok emberre szukseg mivel folosleges szakma. A ponthatar nem egyenlo a nehezseggel.

Szerinted miert vannak azok a viccek hogy leugrottam a bufebe es veletlenul elvegeztem a corvinust?

Tudod mi nehez szak? Az informatikai, mernoki, jogi, orvosi, vegyeszi. A corvinus az lokaki finoman szolva, de nyugodtan legyel ra buszke, nyilvan szakmunkas kepzohoz kepest a csucsok csucsa

2016. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy jó vagyok matekból és nyelvekből. Emiatt büszke is rám, és megdicsér(t), ha sikerélményem volt. DE! Azt vettem észre, ma itthon ülve és gondolkozva a kapcsolatunkon, hogy egészen idáig (2 év), a barátom, amikor nem "kényesztetett" - ajándékokkal, bókokkal -, akkor azt bizonygatta, hogy ő mennyire sok mindenhez ért. Megsértődik, ha mondjuk futunk, és ő nem bírja velem az iratom, mert mondjuk rossz napja van és nincs formában. Megsértődik, ha vitatkozunk valamin (kultúráltan), és nekem lesz igazam. Vagy ha én valamit jobban tudok (nem okoskodok, még ha itt annak is tűnik!)

Mintha a matekot és a nyelveket leszámítva mindenben versenyezni akarna velem.

2016. jún. 13. 16:55
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

lehet, én vagyok rosszul bekötve (lány vagyok), de nekem ez a mondat nem durva.. max visszakérdeztem volna, hogy a mondat második felét hogy érti. de sztem ez csak egy poénos, meggondolatlan megjegyzés. az ember nagyon sokszor mond olyat, amit ha belegondol, nem is ugy gondol. én nem gondolnám ezt tul, hogy jaj, akkor biztos féltékeny az eredményeimre vagy komplexusos, hogy ő nem diplomás vagy ilyenek.. ha igy lenne, ez már más dolgokbol rég kiderül volna.


ez csak amolyan férfi-női sztereotipiás mondat, ugye a lányoknak szépnek "kell" lenniük, a pasiknak meg "okosnak" - családfenntartonak, döntéshozonak.. vmi ilyesmit hallok ki belőle,de sztem nem gondolta komolyan és nyilván nem tart téged butának..

2016. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Keress olyan pasit,aki nem irigy rád,köztetek még lesznek hasonló jellegű gondok.
2016. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!