Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak szexuális tárgyként kezel?

Figyelt kérdés

Tegnap jött haza a barátom egy hét után, borzasztó volt alig bírtuk ki hát nem sokkal rá, hogy megérkezett egymásnak is estünk. Akartam, hogy kényeztessen kicsit szájjal erre amikor behajol a lábam közé azt mondja, hogy 'szia punci rég láttalak. Nagyon hiányoztál nekem'. Közben rá sem nézett. Nekem rögtön elment a kedvem úgy mindentől nagyon sz.r este volt.


Ez mit jelent most tárgyként kezel? Azt mondja viccelt. De annyira creepy volt :S


2017. ápr. 21. 01:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ettől függetlenül foglalkozik veled, csináltok mást is, akkor nem hinném... Azért 1 hét is egy hét szex nélkül, és tuti csak hiányzott neki már.
2017. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ittenkém! Hát én is szoktam mondani, hogy szia öcsi, akkor csak tárgyként kezelem a pasimat?


Ott csinálsz bajt, ahol nincs.

2017. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ééén megértelek !Dobd ki a picsbe,tilts le mindenhonnan és soha többé ne állj vele szóba!Teljesen megalázó,idióta viselkedés ez ,emberszámba se vesz csak egy szexuális segédeszköznek tekint.Ne hallgass ezekre a kreténekre ezek nem értik ezt.Légy erős és tedd amit tenned kell,az idő majd segít.
2017. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én tök szeretem amikor a nőm becézgeti a kukim és mondja neki , hogy de szeretlek :D tàrgy vagyok! 🐒
2017. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem becézni a punciját. De a melleit is. Mindkettőt. Hozzáteszem mindig egyenlő félként kezeltem velem a barátnőmet. Sőt, talán vele többet is foglalkoztam, mint magammal.
2017. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Ahamm tehat kinyalatni akartad magad és ezért ő kezel téged szexuális tárgynak. Ha veszel egy vibrátor t akkor te vagy a tárgy ő a személy ? :)) Szegény barátod, csak ez jutott neki.
2017. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó isten, gyere le.. Komolyan az a baj, hogy hiányzott neki a szex, amit VELED csinál?? De jó, hogy normális vagyok.
2017. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na jó, te ennyi ésszel ne szexelj! Ilyen baromsgokon problémázni... atyaég!
2017. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Lehet apróságnak is kezelni ez egyenfuggo..

Szóval ha a kérdező feltesz egy kérdést akkor biztos nem tud valamit eldönteni.. Pont azért mert idegen neki a helyzet s úgy érzi kihasználva volt.


Egy hét szex nélkül? Birjatok ki egy honapot is bátran! És aki külföldön melozok es 4-6hetente jar haza az mit szóljon?

Ez más tészta. A kérdésedre válaszolva,ha úgy érzed csak arra kellesz neki akkor beszelj vele ha annyira komolynak latod. Vagy ha többször előfordul ez a dolog es igy érzed akkor egyértelmű.

2017. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát ha egy hónapig távol lenne én megcsalnám!!
2017. ápr. 21. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!