Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek azért nehezebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek azért nehezebb az ismerkedés, mert megalázóbb, hogy szexuális tárgyként tekintenek rájuk?

Figyelt kérdés

Egy férfi 99%-ban azért megy oda egy nőhöz mert szexet akar, azért hívja meg, azért költ rá stb, azért van az hogy egyes szórakozóhelyeken a nőknek ingyenes stb.

Egy férfi szexért lép és ez megalázó. Nehéz kiszűrni ki akar többet, mint csak szex. Ezzel szemben a férfiaknál máshogy van a helyzet, lehet, hogy sok visszautasítást kapnak, de ha egy nő szóba áll velük, akkor többnyire komolyan is gondolja a férfival és nem csak szexre használja, mint egy tárgyat, így sokkal könnyebb egy férfinak.


2016. jún. 13. 09:16
 1/7 icu75 ***** válasza:
48%
Hát ez azért így nagyon ki van sarkítva. Egyrészt nyilván igaz hogy fiatalabb srácok szeretik gyűjteni a "skalpokat" de ez azért -valljuk be- normális. Azért vannak olyan srácok akik szeretnének kötődni is és nem csak szexet,de azokat nemigen szokták a lányok észrevenni,mert nem menőznek. Szerintem nem kéne "szextárgy"nak,és megalázónak érezni,ha bejössz valakinek. Két FELNŐTT ember között a "csak szex" is adhat nagyon sok örömet,hidd el. Nem kell persze egyéjszakásokban gondolkodni,de azért nem is úgy kéne kezelned hogy a szex egy jutalmazási mód az aranyos és okos "kiskutyának" mert sok nő ezt csinálja( házasságban is) na szerintem ez a megalázó!
2016. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Na ez is egy jó komment... Ha a férfiak állat módjára ürítésre való tárgyként néznek a nőre, az " -valljuk be- normális", de ha a nő szexel akarja "idomítani" a férfit (mint egy állatot, ugye) az megalázó. Ok...


Amúgy vannak férfiak, akik nem csak szexet akarnak (és nem is csak a kukák, akik nem mernek megszólalni nők jelenlétében ) csak nehéz kiszűrni őket, mert a szexéhes pasik is elég ügyesen el tudják játszani a hősszerelmest. Szóval ja, tényleg nem könnyű...

2016. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon sarkított a feltevésed. Közel sem 99% azok aránya, akik CSAK, vagy elsősorban szexet keresnek az ismerkedés során.

Viszont a nő részéről, HA tartalmas kapcsolatra vágyik, akkor pont nem mindegy, hogy kivel kezd. Az nagyon kevés, hogy ne szexuális segédeszközként tekintsen rám, hiszen azért szeretnék beszélgetni is a párommal, közös programokat szervezni, és ha jól alakul, akkor még együtt is élni, családot alapítani, stb.

Nem az alapján választottam társat, hogy "ne csak dugni akarjon", ennél jóval több szempont játszott szerepet az ismerkedésnél. Többek között a szex is, hiszen nőként nem vágyom szexmentes kapcsolatra, ugyanúgy élvezem és kívánom, mint a párom, nem tudnék olyannal együtt lenni, akivel eltérő a szexuális kultúránk és igényszintünk.

2016. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

Nekem semmi bajom azzal, hogy a férfiak "csak szexet" akarnak. Egy férfinek a bugyiért kell küzdenie, a nőknek meg azért, hogy ne csak a bugyijukat akarják. Ez így szerintem 1-1.


Míg szűz voltam akkor gondolkoztam ilyen kisarkítottan a férfi-női kapcsolatokról, de most, hogy aktív párkapcsolatban élek, az élek letompultak. Én nem érzem ezt már megalázónak, inkább elfogadtam, mint az emberi természet része. A nők megbízható férfit akar, akkor jól kell választani és el kell érnie, hogy ne csak a puncit lássa benne.

2016. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatom tudom elmondani. Nekem igenis nehezebb ismerkednem, mert tényleg a legtöbb fiú egyből ágyba akar vinni. Sokan még esélyt sem adnak arra hogy megismerjük egymást. És igen, ez engem nagyon is sért. Én is ember vagyok nem csak egy darab hús és baromi rossz érzés hogy azt se tudja ki vagyok meg mi vagyok, de nem is érdekli csak dugjunk már. Ez megalázó tud lenni. Néha a tiszteletet is hiányolom mikor azonnal a szexel jönnek, mert mégis mit képzel magáról? Azért mert nőnek születtem nem azért létezem hogy kiszolgáljam a férfiak szexuális igényeit. De sokan úgy jönnek oda hozzám, úgy kezdik az "ismerkedést" mintha evidens lenne hogy akkor én most őket szépen kielégítem. Ha meg nem megyek bele akkor tovább is állnak. Elég nehéz így ismerkedni.
2016. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 icu75 ***** válasza:
29%
Szerintem egy nő igenis tehet azért hogy ne egyből így kezdődjön az ismerkedés. Visszafogottan szexi ruha,minimális smink, nem nyifinyafi teszem-agyam hang és affekta beszéd. Nekem is volt pár bunkó akit hasonló stílusban küldtem útjára,de aki normális volt azt én is tisztelettel kezeltem. Ha valakire mindenki csak szexőrültként nyomul annak a nőnek az "adókészülékében" van a hiba,nem a srácok "vevőkészülékében"
2016. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek. A kérdést olvasva azt hittem, férfi vagy. Utána, hogy nő. Most megválaszoltad a kérdésed?
2016. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!