Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti szakítanátok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti szakítanátok azért a barátnőtökkel mert egyszerűen képtelen elmenni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
?? Ki kérdezi? :-)
2017. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
hova
2017. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Szegény csaj.... Bizti xar vagy az ágyban ...
2017. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

attól függ, hogy pontosan hogyan nyilvánul meg, mármint mi az oka és hogyan reagálja le...

azért próbálkoznék amilyen módon csak lehet, hogy sikerüljön...

de ha ő beletörődne és nem is vágyna rá az baromira nem tetszene...vagy ha emiatt nem is akarna együtt lenni, vagy rossz lenne a hangulata...

szóval sok dologtól függ ez...


24F

2017. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
a barátnőmmel lassan 2 éve együtt vagyunk és már mindent próbáltam de tényleg, de semmi... azt mondja élvezi a szexet de elmenni még sosem tudott...kezd aggasztani a dolog
2017. ápr. 21. 13:28
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

Akkor kizárt, hogy mindent megpróbáltál. Próbáld máskép! :-)

Szerintem a nők eiatt nem szakítanak. Amivel én speciel nem értek egyet.

Vén róka(nő)

2017. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

De most te akarsz szakítani azért mert nem tud elélvezni?

Ha ő nem akar szakítani azért mert TE nem tudod kielégíteni, akkor téged miért zavar, hogy nincs orgazmusa?

Úristen férfilogika, méghogy a nők a hülyék...

2017. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Én se tudok elmenni, magamnak se, exemmel se, sem behatoláskor se pettinggel. A petting jól esik, közelébe kerülök, de el nem megyek. Utánaolvastunk exemmel és bizony a nők bizonyos részénél előfordul ez...
2017. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
csikló orgazmust sem tudsz elérni nála?
2017. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem tud elmenni, akkor annyira csak nem élvezi a szexet... Lehet hogy ideges/feszült szex közben, vagy tényleg valamit nem jól csináltok... Elég nedves szex közben? Kívánja veled a szexet, vagy csak belemegy hogy neked jó legyen? Próbáljatok ki új pózokat, szex közben az ujjaddal izgasd a csiklóját stb. Nem hiszem el, hogy egy csaj egyáltalán, egyszer sem tud elmenni...

Egyébként szerintem ez nem ok a szakításra, de mindenki másképp gondolja.

2017. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!