Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet megbocsájtani á...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet megbocsájtani á hazudozást, a titkolozást egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Többször rajtakaptam titkolózàson , hazudozàson , unom hogy tök hülyének néz..normàlisan jullius 15 én hàzasodunk , de az ilyen zavaros dolgai miatt kikészït belefàradtam :( egy éve vagyunk együtt azota folyamatosan "felfedezem " a hazugsàgait ..
2017. ápr. 23. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzámész, nem lesz tartós a házasság.
2017. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsájtani. Nem is mennék hozzá.
2017. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit hazudott? Viszont én nem mennék hozzá amég hazudik nekem, akármi is legyen az
2017. ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

régebben ismertem egy párt.

a jól szituált intelligens srácnak vállalkozásai voltak és rendkívül ügyesen játszva az együttélésük után több évvel derült csak ki róla,hogy valójában konkrétan gengszter.

külsőre semmi nem utalt erre,nem volt feltűnő terepjáró,meg tetoválások,se antiszociális viselkedés.

mázlista volt,mert a csajt annyira nem is borította ez ki,míg az elődei menekültek.

azóta is együtt vannak,pedig már eltelt vagy 10 év.

2017. ápr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jujuj. Én se mennék hozzá.

Akkor már anyagilag is függtök egymástól, és ki tudja, mit titkol még, ami gazdasági hátrányt jelenthet a számodra és az egész családodra!

2017. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem házasodnék.
2017. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha... az én volt párom is ilyen volt, apróságokban titkolózott, vagy füllentett, voltak napok amikor pl azt sem tudtam hol van, és mit csinál épp. Ilyen 1-2 napos eltűnései voltak. Kétlem hogy más nő lett volna a képben, de ha rákérdeztem merre járt az volt a válasz, hát itt ott, rengeteg dolgom volt stb, konkrét választ sose kaptam. Mindig úgy éreztem vaj van a füle mögött, és nekem nem fért bele, h ne tudjak róla semmit, és az sem h ennyire megerőltető legyen neki tudatni magáról, pedig sosem hisztiztem ha épp dolga akadt, elég megértő típus vagyok. Ennek ellenére mindig azt kellett éreznem, hogy titkolózik. Semmit nem vártam tőle, csak őszinteséget.
2017. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lefujnam az eskuvot.
2017. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eleinte eltitkolta hogy a volt baràtnôje még mindig a kôzôs albérletben él és természetesen ô fizette az albérletét és a szàmlàkat. .ahogy megtudtam a csaj kikôltôzôtt. ..azôta is jônnek szàmlàk mint pl Internet és Tv szàmlàk amit dugiba fizet, tegnap itthon felejtette a bankkàrtyàjàt és megnéztem hovà kôlti a pénzét ? ! Én szivbetegség miatt nem dolgozok jelenleg ezért nem kônyû lakàskôlcsôn stb ô még dugiban el sz@arja a pénzt az ex baràtnôje ex lakàsànak szàmlàira :( az éjjelt a baràtoknàl tôltôttem nem is keresett szerintem ma sem megyek haza :(
2017. ápr. 23. 08:52
 10/16 anonim ***** válasza:

Lol. Alig ismered még, ezek alapján is elég zűrös. Miért házasodtok össze?

Én alapból legalább 3-4 év kapcsolat után házasodnék, amikor már alaposan kiismertük a másikat minden élethelyzetben. 1 év még nagyon kevés szerintem.

A másik dolog meg a hazudozás, titkolózás. SEMENNYIRE nem férne bele számomra. Nyilván egy eset után elbeszélgetnék vele és adnék még egy esélyt, de ha mégegyszer ezen kapnám, akkor kuka.

Számomra nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy őszinték tudjunk lenni egymáshoz és tényleg mindent meg tudjunk beszélni, ne legyenek titkok és hazugságok.

A házassággal kb azt mondod ki, hogy életed végéig vele akarsz maradni. Na már most tegyük fel most vagy 30 éves és élni fogsz 90 éves korodig. Tényleg egy ilyen alak mellett akarnál élni nap, mint nap?

Ne már..

Jó, tudom, hogy el lehet válni meg minden, de ha ilyen zűrös a helyzet, a legjobb hozzá se menni..

Még ha jó lenne a kapcsolat is azt mondanám, hogy várj még, ne menj hozzá 1 év után..hát még így..

Én nem maradnék vele az tuti, annyira a kapcsolat elején vagytok és már belefáradtál a dolgaiba.Mi lesz így később?

2017. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!