Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ahhoz, ha a parotok borozna minden nap, vagy par nap szunettel minden harmadnap?

Figyelt kérdés
Ez mar alkohol fuggoseg?
2017. ápr. 23. 14:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
31%
Szerintem napi 1 pohár nem árt.
2017. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Vele innék :D
2017. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Napi 1 pohár - normális, szóval nem kannás, koccintós vagy 300 Ft-os tescos - bor még egészséges is. Fő a mértéktartás!
2017. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Nálam heti 5-6 üveg. Barátnőm tudja a kapcsolatunk második hónapja óta. Most nyáron leszünk 2 éve együtt. Munka előtt sosem iszom, anyagilag még sosem befolyásolt a dolog (pl hogy munkából kirúgtak volna, vagy ilyesmi, a pia miatt), havi kb 10 ezer forintot költök rá.


Ma pl pont nem ittam, mert ebédelni voltunk a bátyjáéknál, ott is kínáltak de citromos sört ittam, szóval ellen tudok neki állni.

Legközelebb majd holnap este bontok egy üveget, amikor hazaértem munkából és végeztem mindennel aznapra.


Lehet vitatkozni hogy alkesz vagyok-e vagy sem (ha valaki azt mondja hogy igen, felőlem legyen), de a mindennapi életemre nincs befolyással a dolog. Meg nem is titokban csinálom, szóval a barátnőm, a néhány nagyon régi jó barátom, szüleim is tudják. Szerencsére vannak engem szerető emberek bőven körülöttem, akik tudom hogy szólnának ha bármi elszabadulna. Kb 20-21 évesen kezdtem inni, előtte havi szinten sem ittam.


27/f, 24/L

2017. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Napi 1 pohár ital -bármennyire is mondja az emberünk, hogy le tudja rakni, ha kellene- bizony ALKOHOLIZMUS!


...és hát így már komoly problémaként-függőségként kell kezelni-hozzáállni.

2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

#5


Ilyen erővel akkor kávéfüggőség, tejfüggőség, csokoládéfüggőség is van és mindet ítéljük el csak szépen...

2017. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nem csipáznám a témát:

[link]

2017. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Tejfüggőség pont nincs, de kávéfüggőség (koffein) és csokifüggőség ugyanúgy vannak.

Ezek mind arról szólnak, hogy az agyadban a fogyasztásuk boldogsághormont termel, amire az agyad egyszerűen rászokik és ha a tested ezt nem kapja meg, akkor (különböző anyagoknál különböző mértékekben!) de elvonási tüneteket mutat.


Láttam arról egy nagyon jó dokumentumfilmet (amiben erről IS szó volt), hogy egy sarki kutatóbázis fél évre el lett vágva a külvilágtól és a cigizők, a kávézók, de még a csoki- és édességfüggők is elvonási tüneteket produkáltak az első hetekben, hónapokban, amikor nem tudtak hozzájutni ahhoz, amire a szervezetük már rá volt állva. Ugyanazokat a tüneteket produkáltak (csak azért némileg kisebb mértékben), mint amikor a drogostól vagy az alkesztól elveszik az anyagot egyik napról a másikra.


Meg most ne elítélgessünk dolgokat, hanem csak beszélgessünk róluk rendesen.

2017. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A 8-as válasz a 6-osnak íródott
2017. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4-es... ez a tervezés ismerős. Holnap, munka után, ha végeztem mindennel. Tehát csak úgy nem lehet, munka közben hanyagul elszopogatni, meg kell adni a módját. Mert a bor különleges.


Én a kajával voltam így. Csak kedvenc sorozat közben, ha aznap már nincs több dolgom, és a zabálás után már nem kell semmi más kellemetlenséggel törődni. Mikor ezt abbahagytam, és nem tekintettem szertartásként a kajára, akkor kezdtem el fogyni.

2017. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!