Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előházaságból hozott gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előházaságból hozott gyerekek az új párkapcsolatban. Müködhetett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



28 éves srác vagyok, és 1,5éve megismerkedtem egy hölgyel aki 34éves , elvált és van két ovodás kisfia, igy számomra annó elképzehetetlen volt hogy ebböl komoly kapcsolat legyen, de addig addig játszottunk a tűzzel hogy mégis kapcsolat lett belőle. Sajnos kb minden ismerősöm , szüleim is ellenem voltak. DE! Tudtam hogy szeretem, minden tökéletes volt vele! Amig csak ketten voltunk! Akkor ugy éreztem hogy megtaláltam az életem párját és senki és semmi véleménye nem érdekel! Viszont mikor nála voltak a gyerekek, bevallom nem egyszer elbizonytalanodtam. Nem tudtam kezelni a helyzetet. A gyerekekben mindig a volt férjet láttam,aki amugy is állandó jelleggel jelen volt az életünkben, ráadásul a mai napig féltékeny és irigy vagyok rá, úgy hogy valójában egy pojácának tartom! Nem tetszett hogy a gyerekek nem hallgatnak rám, kontrolálhatatlanok voltak sokszor. És ilyenkor minden alkalommal az jött át felém h én nem vagyok az apjuk. Én totál szófogadóbbá neveltem volna őket és az anyjuk is, de sajnos a két szülö "rivalizálása" miatt elkényeztetettek lettek. Nagyon nehéz volt sokszor velük! Tehát kaptam két gyereket, és egy volt férjet a párkapcsolatom mellé, ugy h nekem azelött értelmes párkapcsolatom nem volt! Ez igy azért sajnos sok volt, és sajnos elég sokszor behúztam a kéziféket és próbáltam kihátrálni a kapcsolatból, de egyszerüen annyira szerelmes voltam hogy 2 napnál többet nem birtam ki nélküle, igy folytattuk mindig ahol abbahagytuk. Teltek múltak a hónapok, én továbbra is elég sokat bénáztam, de mégis úgy gondoltam h menni fog ez csak idö kell. Senki sem a 4.-6. pályáról kezd egy játékot! De akkor sajnos egy közös nyaralás során belenéztem párom telefonjába , és akkor láttam h egy sráccal flörtöl és épp arról beszélgetnek hogy hogyan feküdnek alá a srácnak v épp a srác hogyan élvezne a párom mellére! Természetesen ez után szakitottunk, de ez a szakitás dolog már ugye nálunk megszokott volt csak az én részemröl. Aztan megigérte h több ilyen nem lesz és bocsánatot kért! Eddig a pillanatig elmondhatatlanul büszke voltam arra h a párom egy hüséges nő! Itt eltört bennem valami, többet nem biztam meg benne de ezt neki nem mondtam. Aztán pár hét múlva ismételt. Ugyanugy ugyanaz a téma, ugyanaz a személy, illetve egy két másik ismerkedös beszélgetést is találtam, de nem volt idöm jobban átnézni. Szakitás stb stb. Ismét igéret ismét folytatás. Többet nem akartam belenézni a telefonjába! Az az érzés h mindenkivel szembe megyek h vele legyek , bevállalom h másik 3 személyt kapok mellé , és ok h bénázok és fogalmam sincs pótapának lenni ,de most komolyan ez a hála? Aztan eljött a szilveszter , és a párom nagyon megsértödött azon hogy en a barataimmal szilvesztereztem, mig ök elvált anyukák kicsiny csopotjában. NEM AKARTAM ELVÁLT ANYUKÁK KICSINY CSOPORTJÁBA EGYETLEN SZEMÉLYKÉNT A GYEREKEKRE VIGYÁZNI! Azóta is ezt hallgatom! Illetve hogy mindig kihátráltam a kapcsolatunkból! Vagy pl ha elmentem bulizni ittam, és elismerem tényleg gusztustalanul beszéltem vele, és kiadtam az összes dühömet ami a lelkemet nyomta abból adódóan h nem bizok benne!! Aztán nem tudom mi lett mi történt, mintha minden rossz elmult volna. Olyan volt mintha mindent a legelejéröl kezdtünk volna. A apáskodás egyre jobban ment, alakult a viszonyom totál pozitiv irányba a gyerekekkel, minden ideális volt. Aztán feltünt h kedves párom már csak 2 hetente egyszer főz,máskor azt esszük amit én rendelek, illetve rendszeresitette h én viszem a gyerekit ovodába. Szóvátettem, h ez nekem nem szimpi,legalább jöjjön velem és ketten vigyük öket , vagy ha nagyon muszáj persze elviszem egyedül is de ne csináljunk már ebböl rendszert. Utana minden nap ócsárlóan hallgattam h hogy képzelem én ezt , majd akkor ő megcsinálja , de amugy is ezt már magamtól kellene csinálnom nekem hogy viszem a gyereket oviba...! 2 hét eltelig , ismételten csak ö viszi a gyerekeket, aztán egyik reggel kényelmes kávézgatás, smink meg mittudomén, láttam h el fog késni a munkából dehát mondtam amgamban ha van a kávéra idö ott szürcsolgetni akkor csak lesz arra is idö h a gyereket elvigye munkaba menet az oviba. De nem! Megint rámtette, h basszus ö el fog késni vigyem már el én a gyereket. Megfogtam a kis kezét és séta közben azon gondolkodtam hogy miért megyek én ennyire ezutan a lány utan? Lehet nem kellene. Hazamentem,napközben smsezgetés és kérdi h mi nem tetszett már megint, de nem mondtam h mi csak h most ilyen hangulatomban voltam. Aztán végül ugy döntöttem h megnézem h mikor keres ó. Eltelt 2 nap , semmi, gondoltam ráirok, erre elküld a halál fszára h neki ebböl elege van, hogy én 2 napig rá se nézek és h ö ezt nem fogja folytatni. Kész vége befejezte és ö nem jön többet vissza hozzám. Köpni nyelni nem tudtam! Elhordott mindenféle csöves hajléktalannak szószerint( Általában nála aludtunk értelemszerüen a gyerekek miatt. ) meg hogy semmi hasznom csak lógatom a a lábam. Még annyira se vagyok képes hogy magamtol kivigyem a kukáját v h néha bevásároljak neki ha már ugyis szinte ott lakok. (kérésre bármikor bármelyiket megcsinaltam) És itt tartunk most. Ismételten megyek utana próbálom lehozni neki a csillagot is az égröl, de hajthatatlan, ő lezárta. És mikor beszélünk telefonon a fö ok az h miattam, mert én egy fél évvel ezelöttig mindig eljátszom h kiszállok a kapcsolatból aztán vissza, meg a szilveszteri bulival annyira megsértettem h ő neki elege van. Folyton lehurrog, szó szerint üvölt a telefonban mennyi mindent elbasztam meg h mi az h én nem viszem a gyerekeit oviba. Aztán mikor elmondom az én érveimet és véleményemet akkor majd szétveti a düh és mint egy őrült , üvölt és szitkozódik. ÉS ennyi! Itt a vége! Kérdés: Mennyire vagyok én a hibás??



2017. ápr. 23. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, látszik h nem vesz komolyan csak kihasznál. Màr ott ki kellett volna szàllni, mikor rájöttél másokkal is lefekszik vagy tervezi.

N

2017. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
valaki csinálna egy recenziót? pillanatnyilag nem akarok egy amatőr regényt elolvasni.
2017. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Húú! :D Nem kell Neked ez a nő! Ne aláztasd magad jobban!Keress egy értelmes,nem kihasználó,nem nagyképű,nem csicskáztató nőt! Mondom ezt 3 gyerekes elvált nőként!
2017. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Véleményem szerint itt te vagy a hibás.Látod, tudod és érzed, akkor is, ha saját magadnak sem vallod be, hogy ez a kapcsolat nem működőképes.Bizalom nincs.Az meg, hogy az ágyban jó a nő, kevés egy hosszútávú kapcsolat fenntartásához.Más komolyabb okot nem tudok elképzelni, amiért még most is Ennyire oda vagy érte.
2017. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

#2 tömören a 34 éves nő egy, 18 éves 3,14csa értelmi szintjén mozog, 2 gyerekkel a háta mögött.

nekem ebből a sztoriból az jött le, hogy ez a nő mint anya, és mint társ teljesen megbukott, ha utánam dobnák ingyen, akkor sem kéne.

amúgy magyar a nő? mert a stílus amit leírtál, ahogyan viselkedik és amilyen mocskos szája van, tipikusan a cigókra emlékeztet.

2017. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
"A gyerekekben mindig a volt férjet láttam,..... ráadásul a mai napig féltékeny és irigy vagyok rá, úgy hogy valójában egy pojácának tartom!" No innen kezdve érthetetlen a meséd. Ha igy láttad akkor nem tudtad elfogadni a gyerekeit. Mi a frászt akartál? Max. megbeszélhetted volna vele, hogy átjársz hozzá dugni. Ha jo akkor jo, ha nem akkor pá-pá. Bevallom abban sem értem a logikádat, ha az exre féltékrny + irigy vagy attol hogyan tarthatod pojácának? (Nincs itt fogalomzavar?)
2017. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdés: Mennyire vagyok én a hibás??"


Hát eléggé. Elfogadtad, hogy ő a "főnök". Mert idősebb, mert két gyereke van, blablabla... tökmindegy.

És ő annak rendje-módja szerint a hatalmat a saját vágyainak kielégítésére használta, miközben téged - a te igényeidet - magasról le se...


Szóval ez az, amit egy önző embernek (a nők különösen veszélyeztetettek erre a "betegségre", mert őket sokkal inkább elkényeztetik) nem szabad megengedni, mert hótt egyszerűen egy zsarnok lesz belőle, aki körül mindenki csak szív.

És hát a szokásos verbál- és érzelmi terrortól sem riad vissza, csak hogy a hatalmát fenntartsa.


Mindent összevetve ez a nő egy katasztrófa. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!

2017. ápr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, mit akarsz te ettől a nőtől? A szerelem mellett fel kéne már nyíljon a szemed, legyen már egy kis büszkeség is benned!
2017. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!