Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne érdekeljen, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne érdekeljen, hogy hány pasija volt előttem?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nagyon szeretek. Ami azt illeti teljesen belezúgtam már, csak néha magamnak sem vallom be. Idősebb nálam 4 évvel (én 23 vagyok) de bomba nő, nagyon szép és jó alakja van, kislányos az arca és a megnyilvánulásai is olyan egyediek meg ahogy jár-kel olyan bájos, néha úgy érzem már elviselhetetlen, hogy esetleg nem lesz az enyém. Mert tényleg nagyon jól kijövünk és sokmindenben hasonlítunk is, még sosem találkoztam ilyen lánnyal. Viszont az egyetlen dolog ami nem tetszik benne az az, hogy tudom, hogy sok pasija volt. És én nem vagyok már olyan féltékeny mint régebben voltam de most, hogy ilyne érzelmeim vannak iránta -amit ő nem is tud- néha zavar a gondolat. Zavar, hogy miért nem velem volt akkor is és miért nem ismertem meg korábban, de tudom, hogy ez hülyeség és ezen már kár rágódni.

Nem ribis egyébként nagyon nehezen megközelíthető. Két hónapja ismertem már és barátkoztunk mire egyáltalán megcsókoltam. Gondolom régen nem így ment, erről nem beszéltünk, csak több ismerősöm is mondta, bár ők csak pletykálnak, de Ő is mondta már mikor szóba jött egyszer a téma, hogy "volt pár".

Ugye jól gondolom, hogy tök felesleges ezen rágódni és az új infók alapján véleményt formálni róla elvégre semmi okom nincs rá, hogy negatívan ítéljem meg hiszen nekem csak jó tapasztalataim vannak. Azt meg inkabb nem piszkálnám, hogy kikkel volt mert egyet már tudok de már kiakadtam rajta, hogy azzel mégis miért? "Inkább hagyjuk" ez a helyes megoldás ilyenkor?


2017. ápr. 25. 10:20
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Szerintem más ez esetben az elmélet és más a gyakorlat! Úgy értve ha neked ez tudat alatt számít akkor hiába van meg fejben, hogy túl kéne tenned magad ezen... akkor is egy kis bogár ott fogja rági a füled, hogy mennyi pasija volt...


Úgyhogy véleményem szerint kemény menetnek nézzel elébe, ahol az ellenfél: önönmagad.

2017. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy számítson :) És nem tudom mit csinálhatnék vagy gondolhatnék másképp. Vagy, hogy miért zavar ez egyáltalán engem. De olyan fontos ez a lány, nem egy a sok közül.
2017. ápr. 25. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire képtelen vagy elfogadni, hogy nem te voltál az egyetlen az életében, akkor felesleges erőltetni vele bármit is.Keress szűz lányt.Az igazán nagy baj, akkor van, ha melletted is sok pasija van..
2017. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahh... milyen szerencsés nő. A múlton kár rágódni,nincs értelme. Inkább arra figyelj, hogy túlzott birtoklási vágyaddal nehogy elüldözd magadtól.
2017. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom ne zavarjon akkor nem fog zavarni ?
2017. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez számít, van, akinek nem. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak el kell fogadni a különbözőséget.
2017. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez zavar akkor kár vele ismerkedni. Komolyan mondom, meg aztán van az a mondás a kutyáról és a szalonnáról. Ha valakinek túl sok kapcsolata van ott azért nem biztos hogy ő volt az ártatlan...
2017. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt meg inkabb nem piszkálnám, hogy kikkel volt mert egyet már tudok de már kiakadtam rajta, hogy azzel mégis miért?"


Ehhez semmi közöd. Igen, ne hozd fel a témát.

2017. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakinek túl sok kapcsolata van ott azért nem biztos hogy ő volt az ártatlan..." => Ezt hülyeség elemezgetni. Nem tudhatod, mi van mögötte...

Nekem pl az első kapcsolatom 10 évig tartott, utána meg rövid kapcsolatok voltak (sok!!!!), valahogy nem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna. (Én ott hibáztam gyakran, hogy a szakítások után nem hagytam elég időt magamnak, és többször rohantam bele olyan kapcsolatba, amiből aztán ki is szálltam, vagy volt, hogy a másik fél szállt ki, bár ez kevésbé volt jellemző.)


2 hét híján 27 voltam, párom szintén 23, mikor összejöttünk. Tudta, hogy sokan voltak előtte, de neki se én voltam az első :D

Azóta megszületett a közös babánk.

2017. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Ajjj :) De jó nektek. Egyébként tudom, hogy semmi közöm hozzá kikkel volt vagy mikor miért mennyivel stb. Meg emiatt sosem csattanna rajta az ostor, ez inkább nekem rossz érzés. De nyilván emúlik majd gondolom én.
2017. ápr. 25. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!