Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
6 hete megismerkedtem egy sráccal a neten, aki iszonyatos aranyos, kedves, rendes, odavan értem, tényleg egy álom férfi, csak egyetlen hibája van, hogy rettenetesen dadog. Sajnos gyerekkori baleset következménye ez a beszédhiba, amit nem lehet orvosolni. Annyira durván dadog, hogy úgymond szégyellem az emberek előtt, mikor fel kell szólalnia, pl a pincérnél ha ételt kell rendelni, sokszor nekem kell kisegíteni, de azt sem lehet, hogy állandóan én beszéljek helyette... Eléggé meg vagyok lőve, mert 3 éve keresgélek és végre belefutnék egy normális srácba és mégis ez van vele. A barátnőim azt mondják hagyjam, mert nem hozzám való, anyum sem szivesen szeretné megismerni, pedig lassan bemutatnám neki.

2017. ápr. 25. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, ha minden klappolna én belemennék, azért nem olyan óriási hiba a szememben, de itt most neked kell döntened


24F

2017. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ezt lehet orvosolni, küzdeni kell érte. És ennyi.

Ha emiatt dobod, tudom sajnálni a srácot.


Van olyan barátom, aki Tourette-szindrómával küzd, már rég

óta, emellé dadog is, és a barátnőjével mégis együtt vannak

kb 8 éve. Felül tudtak ezen emelkedni.

2017. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik volt barátomnak egy baleset következtében az egyik szeme kicsit kancsal lett. Nem változtatott semmit, attól még egy szuper ember volt. Más okból nem maradtunk együtt.
2017. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes ember ugyebár nincs, még az álompasinak/nőnek is vannak hibái bőven.

Ha neki ez a legnagyobb hibája, akkor örülj neki, tényleg.


Gondolj Tóth Edura, a standup-os srácra, dadog és abból él, hogy kiáll közönség elé beszélni - és rengetegen szeretik, nők százai vannak oda érte.

2017. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy aki dadog, ahelyett nem szabad kimondani, amit ő szeretne, mert tiszteletlenség. Na mindegy. Biztos nehéz és sokszor zavaró, de én bizony tennék egy próbát.
2017. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!