Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tűri meg a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tűri meg a nőket a környezetemben? (22/f)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja együtt vagyunk (ő is 22) mindketten egyetemre járunj őt már az elején is zavarta, ha más lányokkal beszélek pl facebook-on de engem nem ha ő pasikkal. Én nem azért csinálom, mert ismerkedni akarnék másokkal vagy bármi hasonló csak a régi ismerőseimmel tartanám a kapcsolatot akikkel jóban voltam de nem merem tőle megkérdezni hogy mi a baja viszont bűnösnek érzem magam amiért beszélek velük arról meg hogy valamelyikkel esetleg találkozzak beszélgetni azt már a múltkor kijelentette hogy ne merjem mert kidob pedigcsak a régi lány barátaimról van szó nem ex se volt szerelem. vélemények?
2017. ápr. 25. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"s ha titokban tenném úgy hogy ne tudjon róla és ha mégis kiderül akkor azt mondom hogy ugye nem is volt nagy gáz hogy összefutotam velük?" - Ez egész konkrétan a lehető legszarabb megoldás. Nem az a megoldás, hogy hazudsz, titkolózol és konkrét okot adsz a bizalmatlanságra csak azért, mert gyáva vagy és konfliktuskerülő. Vagy kiállsz magadért és meghúzod a határokat, amikhez akár konfliktus árán is, de következetesen tartod magad hozzá; vagy sunyi módon lapulsz és x idő boldogtalanság után úgyis szétmentek.
2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!