Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért a barátnőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért a barátnőddel mert HPV-je van?

Figyelt kérdés
Nem csalt meg, nem lehet tudni pontosan honnan kapta el. Egy olyan típusa amit ha nem kezelnek méhnyakrákot okozhat. Szakítanál vele azért mert félsz a fertőződéstől? Vagy esetleg hónapokig nem lehet szexelni?

2017. ápr. 26. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány napig fogod még minden nap kiírni ezt a hülyeséget? Az emberek nagy része hordozza a hpv egyik alfaját, a férfiak is. Ha emiatt szakítani akarsz vele, akkor tedd hyorsan, hadd találjon olyan párt, aki nem ilyen idióta.

Megsúgom, jó esélyjel te is fertőzött vagy.

2017. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én először írtam ki ezt a kérdést... És igen, fertőzött vagyok. 21/L
2017. ápr. 26. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek ez a kérdés? A barátodnak valószínű ilyesmi eszébe sem jut. Ha meg szakított veled emiatt, ne szomorkodj ilyen ember után.
2017. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor már mit számít... Bekellett volna oltatnod magad.
2017. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hpv-nek több mint 100 típusa van, a védőoltás kb. 6 ellen véd.
2017. ápr. 26. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Én ugyanígy voltam. Csak én meg is csaltam az elején, de csak azért mert neki is volt más. Már egy ideje csak ketten voltunk, mikor kiderült a magaskockázatú. Nem tudni kitől, mikor kaptam. Együtt maradtunk, és onnantól csak gumival csináltuk. (előtte sose használtuk)

Szedtem, ittam immunerősítőket, vitaminokat, és láss csodát, elmúlt!!

Most még gumizunk, mert őt kissé nehéz rávenni a vizsgálatra, de nem baj, már megszoktam. Lényeg hogy együtt maradtunk.

Beszéld meg barátoddal, ráadásul ez rá sokkal kisebb veszélyt jelent mint rád. De neked is elmúlhat. Vagy ha nem, akkor se biztos a rák, sőt még gyereked is lehet, annyi hogy császárral kell szülni. Utána olvastam ezeknek, mert nem hittem hogy legyőzöm...

2017. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is átmentem egy ilyen szituáción.

Nő vagyok, magas kockázatú HPV-t diagnosztizáltak. A párom támogatott, nem akart elhagyni, pedig sírva mondtam, hogy lehet jobb lesz, ha keres egy egészséges embert maga mellé, mert "gáznak" találtam magam. Pszichésen megbélyegeztem saját magam. Megmondta, hogy ketten végigcsináljuk és fél évvel később mindketten negatív leletet kaptunk :)

2017. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy jóban-rosszban együtt.

Akinek csak akkor vagy jó, amikor egészséges vagy, betegként meg elhagy, az hadd menjen.

Egy hosszabb kapcsolatban elkerülhetetlenek az ilyen helyzetek.

Van olyan ismerősöm, aki a kapcsolata elején tudta meg, hogy rákos. A párja végig mellette volt.Azóta már tünetmenetes és gyerekük is született.És elég sokat elárult a pasiról, hogy kitartott úgyis, hogy egy viszonylag friss kapcsolat volt.

Szerintem ez a normális.Persze nem lehet elvárni senkitől, hogy miattunk adjon fel mindent, de ha igazán szeret valaki, akkor nem is kérdés, hogy melletted marad -e.

Btw a kapcsolatom elején volt egy időszak, amikor több hónapig nem tudtunk szexelni miattam, borzalmas fájdalmaim voltak.Rossz volt, de mellettem állt a barátom és nem erőltette.És próbált mindenben segíteni.

2017. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!