Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál emiatt a barátnőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál emiatt a barátnőddel?

Figyelt kérdés
2 év járás alatt sosem kaptam tőle születésnapra, névnapra, stbre semmit, de mindig adtam neki valamit. (nagyobb dolgokat is.) És nem esik jól.
2009. nov. 11. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Én lány vagyok de nem szakítanék a barátommal emiatt az biztos.Nem tudhatod miért nem vesz neked ajándékot lehet nincs pénze vagy akármi?De azért gondolom felköszönt, én nem csinálnék ebből nagy ügyet nem az ajándék számít.(szerintem)
2009. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igen!


Az hagyján hogy névnapra, fordulóra stb. semmit, de én amire nagyon kényes vagyok, az a szülinapom.


Ez csak őt minősíti. Ha te mindig felköszöntötted szülinapján ő meg semmi ...


Nem fontos az ajándék, ha meglep valami saját készítésűvel (pl. süti, vagy valami kedvenc kaja), sokkal jobban esik, mintha megvette volna a boltban

2009. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ h milyen a barátnőd háttere. Elmondom az én helyzetem. Nekem nincs munkám, így pénzem sem, a szüleim semmit nem adnak kaján kívül, egy forintom nincsen. Sajnos én sem tudok venni a páromnak szinte semmit se, ami nagyon fáj nekem. De ha megtehetném akkor mindig vennék neki, de sajna ha vért izzadok se megy. Párom emiatt soha nem hagyna el. Ő szokott nekem venni ezt azt, drágább dolgokat is. Ahogy lesz rá lehetőségem biztos veszek neki én is dolgokat de jelenleg nem megy. Ha emiatt elhagyna nagyon rosszul esne, hiszen nagyon szeretem!

Szóval ha a barátnőd is kb ilyen kategória sztem ne hagyd el emiatt!

Az más, ha új ruhákra cipőre folyton van pénze de rád nem, ott már elgondolkozhatsz.

2009. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
hm hát nekem is volt ilyen problémám, hogy nem volt pénzem amikor a barátom szülinapja vagy névnapja, vagy valentin nap volt, úgy szégyelltem magamat, de amikor eljött az én szülinapom, és tudtam hogy neki nincs pénze, nem érdekelt, mert szerettem, minek neked a ajándék?, hát ha kell ajándék, akkor vegyél magadnak, hát komolyan mondom ilyen baromságot, hogy ilyenért szakitani a barátnőddel, te bolond vagy, már ne haragudj meg ezért :D
2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb a korulmenyekrol meg egy szot nem szoltal, hogy lehet igy ezt megitelni?
2009. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
persze, sőt falhoz állítanám
2009. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem ez azért már bunkóság! nem lehet hogy kihasznál?
2009. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... ha én lennék a helyedben, biztosan engem is nagyon rosszul érintene. Szerintem annyit megtehetne, hogy esetleg egy saját készítésű sütit, kedvenc kaját összehoz, vagy ha minden kötél szakad, csendes, meghitt körülmények között gyújt néhány mécsest, kevés levendula/vadrózsa stb... illattal árasztja ez a szobát, és főt egy finom gyümölcsteát. Filléres, mégis maradandó emlékeket hagyó megemlékezés lenne rólad/rólatok. De legalább szóban érezteti, hogy emlékszik még a születési dátumodra? Ez viszont alapvető lenne az én szemszögemből.


21/L

2009. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andrewka ***** válasza:
100%

Ha tényleg nincs pénze rá akkor el tudnám viselni de biztosan rosszul esne. Ennek ellenére elfogadnám h ilyen helyzetben van/vagyunk és abszolut nem tennék szemrehányást sem. Ha viszont látszólag másra van pénze engem viszont ilyen szempontból hanyagol akkor repülne nagy ívben. Nem azért mert az anyagiak annyira fontosak hanem h előbbrevaló minden más mint az én születésnapom.

De az egyik korábbi írónak is igaza van. Fillérekből is lehet maradandó élményt nyújtani, egy férfinak meg pláne.


22/f

2009. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2éve jártok? akkor ezt miért nem tőle kérdezed meg valahogy finoman? 2 év alatt szerintem(vagy is remélem) eljutottatok arra aszintre hogy ilyet megtudjatok beszélni...jó ne es neki..de ugy finoman rákérdezhetsz...
2009. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!