Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak köztetek olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyan férfiak, akik nem akarnak gyereket vállalni soha, bár párkapcsolatban/házasságban élnek?

Figyelt kérdés

1. milyen okok miatt nem?


2. és a párotok mennyire megértő vagy sem ezzel kapcsolatban?



írjatok életkort is lécci.



2017. ápr. 26. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én. Évek óta be akarják nekem magyarázni, hogy majd ez lesz minden vágyam. Nos nem és jó okom is van rá. Van örökletes betegség a családban. Én nem vagyok hajlandó azt megkockáztatni. Továbbá irritálnak a gyerekek. Már tizenévesen tudtam, hogy soha nem akarok. Párt is úgy kerestem, hogy ne akarjon. Ha akar, mehet Isten hírével. Össze sem jöttem így senkivel, nem akartam senki idejét rabolni, ami úgy érzem, korrekt dolog. A párom jóval idősebb nálam, neki már van egy tini korú gyereke. Ezzel meg tudok békélni, hisz így már tőlem nem akar.


26/F & 40/N

2017. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

"utaljuk a kis vakarcsokat"


Beteg emberek vagytok ti... Az egy dolog, hogy valaki nem akar gyereket, az megint egy másik, hogy valaki NEM SZERETI a gyerekeket. De UTÁLNI??? Meg vakarcsoknak hívni őket? És ezt valaki felpontozta?

2017. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 Jól értem, hogy te egy ŐSZINTE válaszon vagy kiakadva?

Meg fogsz lepődni, de jelentős különbség van a szimpla nem szeretés, és az utálás közt, így lényeges a szóhasználat. Sőt, én is utálom őket. A vakarcsozást kihagyom, de ettől még tény.

2017. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

jelentős különbség van a szimpla nem szeretés, és az utálás közt.


1. hogy magyaráznád el a kettő közti különbséget?


2. mi az oka szerinted, hogy párod és te is utáljátok őket?


köszi

2017. ápr. 27. 17:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a volt pasimmal voltunk így! Egyikünk sem akart gyereket. Ő nem volt biztos benne, hogy nem akar, aztán összejött egy nővel, akinek volt egy egy éves körüli gyereke, összeköltöztek, megnézte, hogy milyen, aztán nem bírta, szétköltöztek, még döglődött a kapcsolatuk egy darabig, de aztán szakítottak. Ő ekkor határozta el, hogy neki aztán ilyen még egyszer soha nem kell! Se másé, se a sajátja!

Én mindig teljesen biztos voltam benne, hogy nem kell gyerek, szóval nekem direkt előny, ha egy faszi soha nem akar gyereket és nincs is neki! (Azaz, hogy ha akarna gyereket, vagy lenne neki, akkor nem is kezdenék vele, mert nem akarok még hétvégente se gyerekek közelében lenni!)

A barátom 31 volt, én 30, és tavaly voltunk együtt - és valójában nem is szakítottunk, csak másik országba költöztem, de megyek én még haza! :)

2017. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi, h. írtál.

megkérdezhetem, hogy a pasid mivel indokolta, hogy nem biztos, hogy akar gyereket?

tehát egy ideig dilemmázott, és akkor mi szólt a nem, és mi az igen mellett?


köszi

2017. ápr. 27. 20:23
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

1. A nem szeretés simán nem szeretés, azaz a pozitív érzelmek hiánya - inkább valamennyire negatív. Az utálás pedig nagyon negatív...

2. A gyerek összes velejárója és tulajdonsága azon körbe tartozik, amiket önmagábn is utálunk. Hangos, kihordása károsodással, szülése fájdalmakkal jár, brutál pénzkidobás olyasmire, amit nem akarok, időtrabló, kötelezőek lennének a találkozások-jópofizások a többi családtaggal, több egyéb emberrel is, orvoshoz mászkálni, ügyintézni, takarítani-rakodni utána, cirkuszolni vele, tartani a hátam miatta.... és mindemellett egyetlen jó dolgot se tudok felsorolni.

Férjemnek ugyanez a baja.

42/N

2017. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!