Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál néger vagy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál néger vagy félvér (mulatt) nővel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Nincs bajom a négerekkel, de egyszerűen nem kedvelem őket (testileg).

ez kb olyan hogy nem járnék fekete hajú lánnyal (én igen csak példa volt:)

Nem tudom az okát csak egyszerűen nem. fehér bőrűekből sem szeretem a lebarnult bőrt. Én az olyan kis vámpírszínűeket kedvelem:D

2010. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

16:50, gyere, várlak

Drakulina

2010. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hello:) mennék én de hova?:D


by Csabi:)

2010. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
pl:ágyba
2010. júl. 14. 15:59
 15/23 anonim ***** válasza:
Oké de hol is van az az ágy?:D
2010. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

persze, nagyon bejönnek a fekete csajok :)


18/f

2010. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
6 éve vagyok együtt egy néger lánnyal, két éve házasodtunk, most gyereket várunk. AZ egyetemen láttam meg, szerelem volt első látásra.
2011. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Maximum ő vár gyereket, nem te:) Amúgy én is járnék, de mint az előző hogy ég el is veszi, na azt már nem! Az már nagyon gáz!
2011. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Miért is gáz? Szerintem egyáltalán nincs ezzel semmi probléma...
2011. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, az előző. Tényleg ő vár, jobban mondva várt, mert már megvan a kislány! Capuccinoként emlegetjük, mert ilyen "kedveskedős rasszizmus" van köztünk. (Persze komoly sosem volt!) Ebben a nyelvtani tévedésben egyébként (ő vár-mi várunk) közrejátszik, hogy elég gyakran beszélünk angolul, külföldi ismerősökkel és bárhányszor, azt mondtam She's going to have a baby, ő mindig kijavított engem, hogy We're going to have a baby és ez megragadt bennem. Jobban belegondolva ilyet tényleg nem szerencsés mondani.

AZ utánam válaszolót nem értem, addig stimmel, hogy valakinek nem jönnek be a néger lányok, nekem például nem tetszenek a szőkék, a középsuliban is barna bőrű, fekete hajú lányok rabolták el mindig a szívemet, de ha hajlandó lennél vele járni, akkor vonzódsz hozzá nem? Ha pedig már vonzódsz, hozzá, akkor "Love doesn"t know colors", ahogy a feleségem (akkor még barátnőm) régen mondta, mikor még alig törte a magyart.

Őszintén örülnék, ha megmagyaráznád, mi a gáz abban, ha elveszek egy lányt, akit szeretek, kedves utolsó előtti! :)

2011. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!