Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál néger vagy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál néger vagy félvér (mulatt) nővel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 21:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Istenem ti vének olyan hülyék vagytok én az vagyok *o* félvér és? ha probléma van vele akkor tali :$ és nem gépelve mondod el ennyi ._. amúgy + ez nem szimpátia kérdése ha valakibe szerelmes vagy akkor nem érdekel, hogy néz ki pl. én szerelmes voltam egy fiúba közben pedig mindenki aztmondta körülöttem h. mien randa a pasi ._.
2013. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Z79 válasza:
66%
Imádom a félvér,és a nem félvér főleg néger csajokat.Őrülten szexisek,szenvedélyesek,és minden fehér fiúnak ki kellene próbálni azt az érzést amit egy fehér lánytól sosem kap meg.Remélem hogy olyan kb. tíz év mulva már csakis néger lányok lesznek mindenütt,és így én is el tudok egyet venni feleségül,ez minden vágyam!
2014. márc. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nincsenek leszbi hajlamaim, szóval lánnyal biztosan nem. Szexuálisan nem kimondottam vonzanak a feketék, igaz, láttam már olyanokat, akik szerintem teljesen rendben voltak külsőre, de ők is inkább a világosabbak/félvérek közül kerültek ki. Egy ilyen egyént bevállalnék, ha úgy adódna.

Arra azért kíváncsi vagyok, mit nyújthat egy néger csaj, amit én fehéren nem...:D

2014. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!