Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szedi le az exes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szedi le az exes képeket a párom?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk a párommal, lassan 5. hónapja. Még sosem vitatkoztunk. Látszik rajta, hogy oda meg vissza van értem, minden nap beszélgetünk. Egy szóval, nagyon jól megvagyunk.

Viszont Facebookon még mindig fent vannak az exes képei. Még azok is, ahol csak ketten vannak, valamelyiken még smárolnak is, és ez nem kicsit zavar. Még a kapcsolatunk legelején utaltam rá, utána konkrétan meg is mondtam neki, hogy ezek engem zavarnak...Mondta, hogy majd leszedi, de még mindig fent vannak a képek.

(A problémát nehezíti, hogy ők szinte minden nap találkoznak, mi meg max kétszer egy hónapban, és nem ismerem a lányt)

Szerintetek mit kéne tennem? Hiszen elég rossz egy másik lánnyal együtt látni egy képen...



2017. ápr. 28. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Nekem egy haverom azt mondta, azért hagyja kint a képeket, mert békében váltak el, és szép emlékek fűzik a volt barátnőjéhez. :) A jelenlegi barátomnál is van kint egy-két közös kép az exszel, de csak az emlékek miatt. Habár te döntöd el, hogy neked mi fér bele és mi nem, szerintem ezen egy felnőtt embernek nem kellene problémáznia. Ha nem a Face-en lennének a képeik, akkor meg a gépén vagy a telefonján, és nem parancsolhatnál rá, hogy törölje le őket vagy ne nézegesse őket.


N

2017. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Mit kéne tenned?


Hát nem ide kéne írni ezt a problémát, hanem a srácnak. :)

2017. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bélànak is ott van de màr sejtem miért tette..és az én exem se szedte le pedig irtam is neki hisz ott az utodom képei meg az enyém is ..bàr lehet azota levette..
2017. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Mindenkinek van múltja: neked is, neki is.


Vagy fogadd el, vagy lépj le.

Ez ilyen egyszerű.

2017. ápr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Letöltögetni, nem normális. Viszont ha vannak régi képei, ahhoz joga van, hogy megtartsa. Bár én nem tartottam meg őket, minek? Elárult, leszart és nem voltam neki jó.
2017. ápr. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Tragédia, én sem szedtem le őket, mert minek? Olyan, amin ketten vagyunk mondjuk van 2, a többi javarészt tájkép, vagy rólam, de ha a barátom ilyesmin kezdene hsztizni, eléggé meglepődnék.


Éretlen viselkedés, de az, hogy ők naponta találkoznak - most is! -, kiverné a biztostékot.

2017. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekunk addig voltak kint a kozos kepek, amig meg osszejartunk dugni. Amikor elkezdett alakulni az exemnek massal, akkor leszedtuk mindketten a kepeket es egy jol eldugott mappaban orzom emleknek, de nem nezegetem meg semmi. Csak sok ev mulva jo lesz visszanezni
2017. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Szia. En megertem a felhaborodasodat es jogos. Nincs koze mar hozza, mit kell nyilvanosan a CSOKOLOZOS kepeket fenthagyni. Le kell torolni. Mikor en osszejottem a jelenlegi parommal (aki mar a volegenyem) letoroltem az osszes kepet, meg az olyat is ahova csopogos szoveget irt, mivel mar kozom nincs hozza, es fontosabb a leendo parom. Ennyit errol, remelem leszűröd belőle h miert van kint a kep meg mindig...
2017. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hárman vagytok ebben a kapcsolatban...
2017. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!