Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy rosszul érzem magam ha másokkal szórakozik a párom illetve a barátaival kitesznek képeket erről?

Figyelt kérdés
Közben én otthon vagyok, nem irigy vagyok hanem rossz érzés hogy velük ilyen jól elvan és ha mi társaságban vagyunk akkor közös képet külön velem sosem akar. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért de ha az ilyen közös képeket meglátom a házibulijukról, akkor összeszorul a gyomrom. Tudom hogy nem csal meg, egy pillanatra se félek attól.
2015. aug. 14. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen normális, hogy rosszul érzed magad ettől. Hagyd a francba azt, aki nélküled jár el szórakozni rendszeresen....
2015. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak baráti társasággal töltött estékről van szó. Illetve azt hiszem egy kapcsolatban ha néha külön mennek el bulizni emberek az se baj, de mégse érzem azt hogy képes lennék szemet hunyni felette.
2015. aug. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!