Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így jogosan esik rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így jogosan esik rosszul a like-olgatós téma?

Figyelt kérdés

Sajnos mi a párommal a generáció abba a szakaszába tartozunk ahol népszerű a szociális média. Tehát lehet más felnőttnek ez gyerekes, de mivel én félig/meddig távkapcsolatban vagyok a barátommal, az impulzusok nagy részét az interneten történő dolgok teszik ki vele kapcsolatban. (Sajnos)


Próbálom röviden mondani. Mindketten eléggé rá vagyunk kattanva az instagramra. Én mint lány inkább azért, mert szeretek fotózni. Tájakat, állatokat, és hát persze magamat is.

A barátom meg inkább böngészésre használja, 1200 felhasználót követ, ebből kb 1000 magamutogató dekoratív lány.


Nekem magamról van fent kb 30 kép, és egyiket sem likeolta. Nagyon sok fiú likeolja őket, de ő soha, sőt általában beszól, hogy hova mentem annyira kicsípve? Meg vegyem le mert gáz kép..

De más lányokét, még a 15 éves kis sz@jhák (bocsi) képeit is folyton likeolja. És ami a legrosszabb, hogy van egy lány, akit ismer és tudom hogy tetszik neki, és tudja hogy én utálom a csajt és féltékeny vagyok rá, neki az összes képét likeolja. És kb 4-500 képről van szó. Ráadásul nem tudom miért, de néhány képét le is menti a telefonjára.


Próbálom mindig tűrtőztetni magam, hogy éretlen lenne ha én ennek hangot adnék, ezek csak sima képek, de valahogy a női önérzetemnek mégis rossz, hogy annyi pasi írja hogy csinos vagy, stb, ő meg kb észre sem vesz, sose dicsér meg élőben sem, hanem más lányok képeit nézi.


Gondoltam hogy letörlöm az instagramot de az se megoldás hiszen ettől ő ugyanúgy folytatja.


Mit csináljak? Merjek neki szólni? Vagy csak kiröhögne hogy ilyen éretlen dedós vagyok?


22L (ő is 22)


2017. ápr. 28. 02:09
 1/7 Krukutyán Levente ***** válasza:

Istenem ez az instagram... Nem vagyok jóval idősebb nálatok mégse érint a dolog. Olyan felszínesé és nevetséges az egész. Magadról is minek 30 fotó? A barátod meg végig lájkolgat 4-500 képet? Ez már groteszk. Egyre felszínesebbek az újabb és újabb generációk és látod ennek iszod meg most a levét. De te se vagy kivétel. Virtuálisan te is bohóckodsz az elismerő szavakért. Az embereknek nem más (hamisul lefestet virtuális) életével kéne törődni, hanem a sajátjukéval.


De hogy mondjak olyat is aminek haszna van számodra : Jó nagy paraszt a barátod, ha tudja, hogy te féltékeny vagy a lányra és azért is kedveli, követi. Vagy tudatosan fájdalmat okoz vagy érzéketlen, de a harmadik opció is lehet, amit nem tudtam volna elképzelni régen, de a mai generációkkal már igen : művészien üres fejű csupán... Ja és az egyértelmű negyedik opció, hogy nem szeret, azért se törődik ezzel. ( Jelöld be valamelyiket és nyerd meg a fődíjat, egy életre szóló virtuális vergődést )

2017. ápr. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(A konkrét válaszom előtt még megjegyezném hogy 15 éveseket lesz@jházni rohadtul színvonaltalan húzás)


Bár én sem nagyon tudok azonosulni ezzel a likeolgatós problémával, de szerintem egyértelműen beszélj vele, ha zavar a dolog, mert ez nem fog magától abbamaradni, téged meg tovább esz majd az ideg. Így elsőre mondjuk nem tűnik annak a tipikus, mindenben támogatós barátnak, szóval azért készülj fel rá, hogy ki fog röhögni...

2017. ápr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menjél át a tini kapcsolatokba, mert a hisztid oda való - főleg, hogy ezt nem neki mondod, hanem nekünk!


Kommunikáció, kislány!

2017. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

Egyetértek veled. Lehet azért kezelem annyira drasztikusan mert ritkán találkozunk, és legalább interneten látnám, hogy nem más lányokért van oda, hanem értem.


#2:

Nem véletlenül írtam azt. Ha szeretnéd leírom a nevüket, neked is az lesz a véleményed róluk.


#3:

22 évesen minek írjak tini párkapcsolatokhoz? Akkor írd azt hogy gyerekes vagyok és cső. Egy 50 éves is viselkedhet néha éretlenül, akkor ő is a tiniktől kérjen tanácsot?

2017. ápr. 28. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A probléma gyökere nem dedós és abszolút jogosak az érzéseid. Ez egy elég toxikus kapcsolat. Sose dicsér, sőt gyakran leszól téged? Gondolom biztonságos pontnak vél, aki "úgyse hagyná el". Beszélj vele komolyan, ha nem változik, szakíts. Nem kell önkéntes boldogtalanságban élned.
2017. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baromira gaz a baratod. Ha 16 eves lenne es meg uj lenne neki ez az egesz lany tema akkor azt mondanam, majd kinovi. De 22 eves ember viselkedjen mar felnottkent :D

Az en baratom sehol nem lajkol semmit, szerintem nem te vagy a dedos, hanem a nyiltan nyalcsorgatos baratod.

2017. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia kerdezo. En megertelek teged. Szerintem pofatlan a srac. Lehet nekem se tetszene.

Ird le a nevüket ;)

20/L

2017. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!