Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm el megy valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci Hogya kérdése:

Ha a barátnőm el megy valahova idegesít ha alkohol is szerepel a tervükben Ezt is megvitattuk és úgy alakítjuk hogy a másiknak is jó legyen ilyen helyzetben de mégis valamiért jobban idegesít amikor felmerül ez a téma Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Tényleg értelmes válaszokat kérnék.

Szeretném ha nyugodtan letudnám reagálni és nem idegelném magam ilyesmivel.Mindig együtt megyünk szinte mindenhova főleg ilyen helyekre ahol inni készülünk alkoholt,néha akad kivétel,de olyankor idegesít és szúrja a szemem a dolog."Megtiltani" vagy valami hasonló hülyeség pedig fel sem merült bennem.


2017. febr. 16. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért idegesít?
2017. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... okvetlenül fontos, hogy leírd MIÉRT idegesít... alapvetően ez senkit nem idegesít OK nélkül...
2017. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Féltem,hogy baja eshet ha túl sokat fogyaszt és nem utolsó sorban pedig más férfiak társasága is idegfeszítő bír lenni számomra ha a társaságukban van,nem igazán értem miért,ténylegesen nagyon szeretem és megbízok benne.
2017. febr. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!