Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyat ahol az erős személyiségű fél úgymond "összekapta" a problémás felet és azóta boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Lehetnek a szereplők akár nők vagy férfiak, a lényeg hogy adott egy folyton ugyan azokba a hibákba beleeső problémás jellemű és "párkapcsolatra alkalmatlan" fél aki -valamiért- ilyen lett és kész. Viszont összehozta a sors egy olyannal aki pont neki való volt olyan szempontból, hogy mellette rendbejött az illető és mondjuk megtalalálta az igaz önmagát, szépen lassan megváltozott és azóta boldogok együtt. Ti ismertek ilyen esetet vagy hallottatok mar ilyenről? Elképzelhetőnek tartjátok, hogy van ilyen?
2017. ápr. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

annyit tudok, hogy nem mindenki mellett ugyanúgy érzem magam. van, aki mellett több mindenhez van kedvem, új dolgokat kipróbálni, több az energiám.


viszont volt olyan barátom, aki lehúzó és negatív volt, és én nem tudtam rá ilyen hatást gyakorolni, pedig úgy tudom, szerelmes volt belém, és szerettem én is.

2017. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire súlyos eset a problémás fél. Lehet, hogy össze lehet kapni, de van ami nem változik sose, max ideig-óráig el lehet nyomni. A kérdés az, hogy ki akarna belemenni egy ilyen kétesélyes játékba, ha az életéről van szó? Hosszútávon senki sem pazarolná szívesen a fiatalságát egy megbízhatatlan viszonyra szerintem.
2017. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, de itt azon múlik a dolog, hogy a gyengélkedő fél akar-e erősödni egyáltalán.


Mert hát pölö aki alapvetően trehány, az nem feltétlen lesz különösebben(!) rendes egy akármilyen "rendes" ember mellett. Sőt, ilyenkor a legtöbbször teljesen elromlik, ha pl. a másik utána kezd pakolászni.


Míg akinél eleve csak a párkapcsolat hiánya okozott némi instabilitást, az ripsz-ropsz meg fog javulni, bármiféle aktív közreműködés nélkül - pusztán azon okból kifolyólag, hogy párkapcsolatba került.


Szóval mindig fontos kideríteni a probléma igazi okát: ha az helyrebillenthető, vagy kezelhető a másik fél által, akkor megy a dolog. Ha nem, (vagy éppenséggel valami kívülálló dologról van szó), akkor nem fog működni: bármilyen erős is a másik - maximum önmagát óvhatja meg a lehúzástól.

2017. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van ilyen, hogy helyrerakja de lehet, hogy kiegyensúlyozza egy másik fél, ha ő is tesz érte.
2017. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!