Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakásvásárlás miatt szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásvásárlás miatt szakítás lehet ebből?

Figyelt kérdés

lakásvásárlás előtt állunk a párommal

rajong ezért a televízióban sokat mutatott berki krisztián féle bájgunárhoz és oda szeretne költözni ahol lakik a 3. kerületben egy lakópark.

a lakás 38 millió forint és 60 négyzetméter, ehhez hitelt akar felvenni a nevünkre

mit gondoltok?


2017. máj. 1. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Az a primitív gúnár csak reklámoz. Szinte biztos, hogy nem ott lakik. Ez régi trükk.

Kapnátok akár 18-20 ért is normális lakás kettőtöknek, mondjuk két szobásat.

Szálljon le a földre. Nem tudom, milyenek az igényeid, de aki egy Berki Krisztiánért rajong, s ott akar lakni, ahol a reklám szerint ő lakik, hát, nem tudom, de meggondolnám, hogy belevágjak-e egy 3

2017. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

1-/1-es vagyok. Bocs. :-)

Szóval meggondolnám, hogy belevágjak-e egy ilyen igénytelen álmodozóval egy életfogytig tartó hitelbe.

Mert ne áltasd magad, a következő 20 évben abból a 30 millából ki nem mászol.

2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Kétszobásat 38 millióért?!

Meg vagytok veszve?!

Budán, közel a Feneketlen tóhoz 30-33 milláért már

három és fél szobás polgári lakást kaptok.

Fogd meg a vőlegényed grabancát és rántsd le a földre.

De ha Téged egy Berki Krisztián állítólagos közelségéért belerántana egy több évtizedig tartó adósságba, akkor menekülj, míg lehet, mert erre az emberre nem építhetsz családot.

2017. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már vásároltok, olyan helyen tegyétek, ami mind a kettőtöknek tetszik. Ne azért vegyétek meg mert ott lakik a Berki Krisztián. A 38 millió rengeteg hitel, mire visszafizetitek lesz belőle 80 misi is. Gondoljátok át reálisan, ár érték arány mindenhol fontos, arról nem is beszélve, ha szétmentek a hitelt tovább kell fizetni, vagy esetleges munkanélküliség, szorult anyagi helyzet.

Én nem vennék csak azért ott lakást, hogy egy "sztárocska" közelében lakjak, nem ez a legfontosabb.

2017. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kamu kérdés? :D

Egyszerűen nem hiszem el.

2017. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, szerintem már egy berki féléért való rajongás is szakító ok lehet, egy bűnöző, primitív félig hímringyó emberről beszélünk.
2017. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Berkiért hitelt felvenni? Jaj, csak el ne olvassa véletlenül ezt a kérdést, mert felrobban az arca.
2017. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem is ott lakik, az csak egy reklám.
2017. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez röhejes. :D
2017. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
93%

Ez most komoly??? :DDDD Nem egy kamukérdés? :D Nekem annak tűnik :D

Hapsi ilyen hülye nem lehet, hogy nem szakít azzal a divatpitsával és hagyja ott a fenébe. Akinek eszébe jut Berki, meg hogy a párja nem számít csak az a fszkalap, hát annak gratula! De gratula neked is kérdező, mert téged is bemutat, hogy ilyen "nővel" voltál képes lenni, és eljutottatok egészen a lakásnézegetésig! :DDD


Te sem lehetsz különb..

2017. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!