Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha emiatt teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha emiatt teljesen kiábrándultam és nem tudok már úgy nézni a páromra ahogy előtte?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a párom valamelyik exével mindenféle beteg fétis dolgot művelt az ágyban (nyilván nem pisi kakira kell gondolni de pont elég du
2017. máj. 4. 11:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldte, folytatom

Szóval pont elég durva dolgokat.

Azóta nem tudok rá ugy nézni ahogy előtte, nem vagyok prűd, aki csak sötétben és misszionáriusban, de besokaltam.

Szakítsak?

Nem tudom feldolgozni a hallottakat, nincs kedvem semmi testi kapcsolathoz vele

2017. máj. 4. 11:12
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem normális, hogy ilyeneken fennakadsz.
2017. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Ehhez tudni kene, hogy mirol van szo. Mindenkinek mas a durva.
2017. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért beszéltetek róla, ha tudtad, hogy lehetnek olyan dolgok, amiket nem szeretnél hallani?

Mert gondolom a kíváncsiság hajtott, gondolom űberelni akartad ebben a kapcsolatban, de most hogy megtudtad az igazságot, most mégsem tetszik annyira a dolog, mert előtört benned a féltékenység, a félelem, az undor stb.

Ha nem tudod magadat túltenni rajta, akkor sajnos előbb-utóbb szakítás lesz. De megbeszélni szerintem mindent meglehet. Anélkül csak durvább lesz a helyzet, ha magadban nem tudod tisztázni, mert vannak még kérdéseid.

2017. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem magamtól.
2017. máj. 4. 11:27
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem adj időt magadnak.

A párodnak is megmondhatod, hogy most egy kis idő kell, hogy feldolgozd, mielőtt újra ágyba tudsz bújni vele.

Nem hiszem, hogy ez olyan nagy probléma lenne, hogy szakítanod kelljen vele. Az a múltja, amit nem is kellett volna elmondania neked, mégis elmondta, mert őszinte veled.

2017. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mások a határok. Nem tudsz túl lépni rajta, úgy is szakítás lesz. Azért jó tudni az előéletről, mert ha későn derül ki és nem fér bele, mondjuk két gyerekkel szakítani az már húzósabb. Láttam már pár ilyen válást.

A kapcsolat egyik alapköve a jó szeretkezés, ha ezek után ez neked nem fog menni, nincs értelme erőltetni.

2017. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Vállald be te is. Ne légy álszent. Hidd el sokkal jobb dolog, mint gondolnád.
2017. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem normális!


Ha kiderült volna, hogy az asszony az exxel mindenféle szerepjátékos, durva hardcore játékot játszott volna engem jobban izgatna szeretem ha ku...as a nő az ágyba.

2017. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
El nem tudom képzelni, hogy mik lehettek azok a fétis dolgok. Hallottam már olyat is, hogy egymás intim részeit a szájukkal-nyelvükkel illették, horribile dictu, a szekrétumaikat elfogyaztották! Meg, hogy a másikat megkötözték, és úgy ingerelték, hogy ne jusson enyhüléshez, csak nagyon sokára. Nem beszélve arról, hogy arra alkalmatlan testrészeiket érintették egymáshoz. Elképesztő!
2017. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!