Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan pasi, akinek csak egy nő kell?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt tapasztalom, és mindenki azt mondja, hogy egy pasi sosem fog egy nőnél megmaradni.. ez annyira elkeserítő.. nyilván ha nem jó a kapcsolat akkor mást keres, de akkor miért, ha jó..? Komolyan úgy érzem sosem fogok már találni olyat, aki normális..
2017. máj. 6. 09:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nézd, attól hogy te ezt tapasztaltad, attól még a világ nem feltétlenül ilyen. Én is megélek egy csomó dolgot, nyitott szemmel járok, mégsem hiszem azt, hogy csak úgy lehet ahogy én azt eddig láttam. Te viszont általánosítasz, és aki meg esetleg normális, hűséges férfi, annak pedig sértő, hogy egy kalap alá veszed őket a hűtlen csalókkal. Ennyi.
2017. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én azt várom, hogy ezt megcáfolják a normális pasik, azért írtam, mert nagyon remélem hogy nem így van, csak most épp eléggé kivagyok már lelkileg az ilyenek miatt..
2017. máj. 6. 10:50
 13/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Tiszteletben tartom a véleményed, valószínűleg ezt tapasztalod régóta,de abba belegondoltál,hogy miért van ez így?

Én mindig hűséges voltam minden barátnőmhöz,de most már a sokadik olyan megalázás részese voltam,hogy többet egy nőben sem tudok megbízni,talán nem is akarok komoly kapcsolatot többet,elegem lett.Persze ez nyílván nem minden nő hibája,csak azoké akikkel együtt voltam,de a bizalom akkor is megingott.

2017. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom: nem akartam általánosítani. Aki normális, annak ez nem szól, sőt, azt vártam, hogy ők fognak írni, hogy hé, ez hülyeség! Semmi bántó szándék nem volt bennem a rendes pasikkal kapcsolatban, értsétek meg. Tényleg.
2017. máj. 6. 11:01
 15/21 anonim ***** válasza:
"Nem az a vagány pasi, aki minden nőt megkaphat, hanem az, aki mindet feladja egyért." Akkor gondolom, ezzel a szállóigével egyetértesz, Kedves Kérdező, igaz?:)
2017. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
persze hogy egyet értek
2017. máj. 6. 11:17
 17/21 anonim ***** válasza:
Létezik persze. De megtalálni kb olyan egyszerű, mint megnyerni a lotto 5-öst.
2017. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De, biztosan létezik olyan férfi, akinek csak egy nő kell.

Csak nem biztos, hogy pont te.


Amúgy a 9-s is jót mond, aki nem nyomul, az nem látványos, és nem veszed észre.

Vagy pont azokat utasítjátok vissza csont nélkül, akik ilyenek tudnának lenni.

2017. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

„Tényleg nem létezik olyan nő, akinek csak egy pasi kell?”


Tehát lényegtelen, hogy melyik nemet nézzük, az ember nem monogám, kivéve amikor szerelmes. De az egy kapcsolatban nagyon max 3 év, nálam meg fél év általában.


A hűség döntés kérdése... akivel jó együtt lenni, azért a kapcsolatért teszünk, hogy a kötödés-szeretet fennmaradjon, elmélyüljünk a szenvedélyben stb...

2017. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De, léteznek.


Csakhogy mivel tényleg egy dobásuk van, azt nemigen pazarolják.


Szóval ahogy Lenin et. mondta: "ismerkedni, ismerkedni, ismerkedni!"

2017. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!