Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy egy férfinek mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Most is olvasom itt a kérdések közt,hogy "hogyan tudok felnézni és családfenntartóra tekinteni a páromra,ha kevesebbet keres mint én?"

Egy másik hozzászólásnál meg leszóltak egy férfit mert nettó 170 ezret keres "csak".

Ennyire fontos hogy mennyi a férfi fizetése?

Ha már nettó 220 alatt keres akkor nem is igazán férfi?

Én Kelet-Magyarországon élek,itt nettó 200-at még sok diplomás sem keresi meg,nemhogy egy szakmunkás.



2017. máj. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Bárki bármit mond, felnőtt embereknek, akik családot terveznek, bizony számítania kell a másik fizetésének. A család nem tartja el saját magát csak úgy (illetve de, sajnos így van kialakítva a segélyrendszer). Huszonévesen, pályakezdőként, épp csak kikerülve az egyetemről nyilván senkit nem fognak agyonfizetni, de többéves tapasztalattal az ember háta mögött azért már nem olyan nagy elvárás a nettó 220.


Kelet-Magyarországon tényleg elég a nettó 170, de Budapesten nem lehet belőle megélni úgy, ha normálisan eszik az ember.


F

2017. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
84%
Fontos. Sz*rból nem lehet várat építeni.
2017. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem, mint pasinak, egyáltalán nem fontos mennyi a fizetésem. Sokkal fontosabb, hó végére mennyit tudok a zsebembe.
2017. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem ez alapján választok párt magamnak, DE FONTOS.

Pontosabban az a fontos, hogy a férfi ambíciózus és törekvő legyen. Mint ahogy egy fentebbi kommentben is írták, a család nem tartja el magát csak úgy. Ha azt látom a kiszemelt férfin, hogy netto 150-et keres, és csak elveri a pénzét, és nem tesz azért, felejtős. De ha netto 150-et keres, és igyekszik fejlődni, stb, akkor nincsen semmi baj vele. Nyilván én is megteszem a tőlem telhető legtöbbet, de nem szeretnék belerokkanni abba, hogy a családomnak normális életet nyújtsak miközban a "kedves" férjem csak lébecol.

2017. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem (nöként) nem lényeg, hogy kinek van több fizetése, de annyi mindkét félnek alap, amennyiböl normálisan meg tud élni és még félre is tud tenni valamennyit - ennél kevesebbel nem lehet családot alapítani illetve párkapcsolatot vezetni.


Olyan férfivel sosem kezdenék, akit nekem kell eltartani, mert ezzel lemondanék a gyerekvállalásról, illetve egy emberi életröl.


Azt nem várom el, hogy a férfi tartson el folyamatosan, de ha lenne gyerek, akkor pár évig igenis abból meg kellene tudni élni mindannyiónknak, amit keres, illetve amit elötte erre a célra megspóroltunk.

2017. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló véleményét osztom. Bennem is van egy egészséges ambíció, szeretnék többet keresni, jól élni,a páromtól is azt várom el, hogy lehetőségeihez találjon munkát, amit szeret csinálni, és lehetővé teszi a közös életet (nem kell eltartanom de ha esetleg otthon maradok a gyerekkel, meg tudjunk belőle élni).
2017. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!