Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzi velem jól magá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi velem jól magá?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok a partneremmel.házat vett hajtja magát, es oda szeret menni ami neki is tetszetos. Vannak programok amiket kitalaltam mostansag de az utobbi idoben mar nem akar jonni velem sehova.ahova el kell menni vagy szeretne elmegy es ha kitalal o valamit oda menjek el.de el is megyek egyebkent.de en is talaltom ki dolgokat ,de az egyik nap orditott es remegett hogy hagyjam beken a menéssel es attol fel mikor talalok ki valamit mikor kell menni valahova neki. (Alig megyunk egyebkent sehova) megnyugtattam hogy nyugi nem ragadok ra es nem talalok ki semmit. Akkor megnyugodott es mintha mi sem tortent volna minden megy tovabb.sajnos egyre depressziosabb vagyok .. nem akar velem mar semmit csinalni?? Miert teszi ezt velem? En dolgozom mar csak ezen a kapcsolaton.meg meg se akarja beszelni. O 29 én 25 vagyok.

2017. máj. 6. 17:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert,csak ugy irtam ahogy jott ki belolem....:(
2017. máj. 6. 17:20
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
:D
2017. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatalon jöttetek össze, változott az érdeklődési körötök és a mentalitásotok is. Úgy tűnik, ez a kapcsolat már nem működik.


Bocsi, de rémesen odahánytad az egész szöveget. Igénytelen.

2017. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kva sok a hiba ! Ne haragudjatok!
2017. máj. 6. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem vagytok egy hullámhosszon, szóval nincs miben bíznod
2017. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Gratulalok, sikerult magadra akasztanod egy igazi energiavampirt. Par forintert vehetsz egz kullancscsipeszt, ingyen meg egy nagy levegot es hajra, batorsag, csipd le magadrol.

Tarts neki tukrot, ha uvolt veled, akkor dobj ele egy labtorlot es mondd csendesen neki, hogy azzal uvoltson es abba torolje a labat, de ne beled. Tapasztalatbol mondom, hogy erre egy percre megkukulnak, utana meg voroslo fejjel ujra tamadnak uvoltve. De akkor en mar csak rohogok rajtuk. Tukrot tartok elejuk, azt meg nagyon nem birja elviselni a gogos ferfiego. Amugy az ilyeneket azonnal fenekbe rugtam. Egy sohajtast sem ernek, nem hogy konnyeket utanuk.


Nem szeret teged, megunt, csak ezt nincs gerince kozolni veled. Tudom, hogy ez faj neked, de viseld el meltosaggal, fiatal vagy meg, a legjobb korban, kapkodni fognak erted a normalis ferfiak. Ez a kapcsolat ennyi volt, nincs benne tobb, o pedig csak csak ennyit tud neked adni, mert csak ennyi van benne irantad.


Menj, sird ki magad, sirasd el az elmult tiz evet es lepj tovabb, de vele nem erdemes maradnod. Kettotok kozul mutasd meg, hogy melyikotoknek van gerince, onbecsulese es onerzete. Nem neki, az mar latszik.

2017. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű, hogy ennek a kapcsolatnak nem sok a jövője.

bakker 15 éves voltál mikor összejöttetek, nem is "éltél"

keress mást, mert csak egy életed van amit nem érdemes elbaszni.

2017. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik ez a jómunkásember?

És mit dolgozol te?


Milyen programokra vitt el téged ő?

Miket javasoltál te?

2017. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!