Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a nő aki megdicséri a párja munkatársának haját? Ti mit lépnétek erre?

Figyelt kérdés
Ott hagynátok, azzal a mondattal, hogy jól van legyetek boldogok, vagy simogasd csak a haját, ha annyira tetszik. F35

2017. máj. 6. 21:54
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tényleg nem írtam le minden infót az tény, nekem olyan természetes. Akkor annyira nem gáz vagy csak én fogtam fel intenzíven? Azt mondja anyám, hogy nagyon impulzív természet vagyok mint apa volt de őt már nem ismerhettem.
2017. máj. 6. 22:16
 12/33 anonim ***** válasza:
93%
ha ilyeneket gondolsz, akkor jobb, ha elhagyod! Még nincs meg a kellő érzelmi intelligenciád egy komoly párkapcsolathoz :( És ez valószínűleg nem csak a féltékenységedben fog visszaütni
2017. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem alacsony az IQ-m ezt kikérem magamnak. Nem ismersz én nagyon érzékeny tudok lenni.
2017. máj. 6. 22:30
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

az érzelmi intelligenciát ne keverd össze az IQ-val, mert nem ugyanazt a kettő


szégyen rád nézve, hogy képes vagy a kettőt összekeverni, ezzel ne dicsekedj!

2017. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, a 12-es nem az IQ-dról beszélt, hanem az érzelmi intelligenciádról, azaz az EQ-dról.
2017. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
56%
Kötelet neki! Hogy tehette? 😲
2017. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16%

keress rá a haj pigmentálós tetoválásra.

az teljesen rendbe hozhatja ezt a fajta előnytelen kopaszodást.

amit a bige csinál az meg egy gusztustalan párkapcsolati játszma.

2017. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi ideje vagytok együtt ? Gondolom nem 20 éve, mert akkor nem kattognál ezen. Nem érzelmi intelligencia kérdése ez, neked komplexusod van, kisebbségi érzésed, mert tar vagy.


Hogy mit érdemel ... ? Semmit, kicsúszott a száján, had mondja már ki az az asszony amit érez vagy amit gondol.

2017. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon túl reagálod. Azért, mert neked nem, másnak meg lehet szép haja.
2017. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mesélek valamit: legutóbb a férjem kollégájával szexeltem álmomban (jó fej, de nem tetszik). És tudod, hogy mit reagált a férjem? Semmit. Kb. a te eseted is hasonló...nem kell vele foglalkozni.
2017. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!