Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a nő aki megdicséri a párja munkatársának haját? Ti mit lépnétek erre?

Figyelt kérdés
Ott hagynátok, azzal a mondattal, hogy jól van legyetek boldogok, vagy simogasd csak a haját, ha annyira tetszik. F35

2017. máj. 6. 21:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
66%

Én ilyenkor elgondolkozom, s rájövök, hogy e világon, még mindig vannak nálam hülyébbek.... Tehetnéd máglyárá küldenéd, de hát már nem 1500-at írunk. Így aztán csak annyit tehetsz érte, hogy elhagyod, mert jobbat érdemel tőled.


Tuti, hogy ez nem trollkérdés. Ez ahhoz túl eredeti....

2017. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az én páromnak is eléggé ritkult a haja, őt is zavarja rendesen..

Engem nem érdekel egyáltalán, nem ezért vagyok vele.


Mivel neked ez egy fájó pont, ezért reagálod túl.

Mi lenne, ha az ilyen dolgokat, mi neked láthatóan fájó pont, megbeszélnéd a pároddal? Nem ott kell hagyni, hanem ha zavar valami, ki kell nyitnia szádat, mikor kettesben vagytok, hogy " figyi, láttam mennyire tetszett Pista haja, biztos jobban örülnél ha nekem is olyan lenne, de nekem nincsenek ilyen génjeim. Én is tökre irigylem érte."

- Itt a reakciójában élhetően nevetni fog, hogy csak udvarias volt pl, vagy hogy nem érdekli a téma igazából, mert neki ez nem fontos, stbstbstb.


Meg kell tanulni őszintén a párod felé kifejezni bármilyen ellenérzésed is van, mert könnyűzene lehet, hogy csak butaság és csak neked számít a dolog.. Másrészt meg egy kapcsolatban ha nem mersz őszintén

kommunikálni, akkor van mire gyúrni még.

2017. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Parókát és hajbeültetést ugyanúgy tudsz venni, mint egy pólót.
2017. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!