Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Minden válasznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Minden válasznak örülök!

Figyelt kérdés
A párom nagyon sűrűn találkozik a barátaival ( minimum heti négyszer ). Ilyenkor persze alkoholt is iszik ( 1 üveg sör és két deci bor minmum). Sajnos mi most pár hétig keveset tudunk találkozni, heti egyszer-kétszer. Megkértem rá, hogy ha találkozunk akkor legyünk kettesben, mert ő a többi napot úgyis a barátaival tölti, meg volt olyan hogy ketten elindultunk valahová és a megkérdezésem nélkül odahívott egy-két cimborát, mert szerinte ez "alap". Legutóbb azt mondta, hogy nála a kettesben töltött idő pl. a születésnapi vagy valentin napi vacsorát jelenti, egyébként jöjjenek csak a többiek is... És ezek csak a hétköznapok, pénteken általában nagyon berúgik, szombaton egész nap másnapos. Legutóbb azt mondta, hogy férek bele az életvitelébe... Nagyon szeretem, de úgy érzem már nem bírom! Szerintetek én vagyok túl "begyepesedett" vagy az ő felfogása nem normális? Harminckét éves, eddig csak pár hónapos kapcsolatai voltak, azt mondja nem tud szerelmes lenni.
2017. máj. 7. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás létedre ha ennyi eszed van csak akkor rajtad nem lehet segíteni.
2017. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Agyfa.szt kapok az ilyen nőktől. Idejöttök nyafogni, mikor a pasitok nyilvánvalóan parkapcsolatra alkalmatlan. Attól, hogy itt 100 an elmondják, hogy a pasid egy idióta, attól még nem fog megváltozni. De tulajdonképp nem is kell, ő ilyen. Nem tett semmi rosszat csak neked nem felel meg. Mielőtt letámadnátok, közlöm, hogy nő vagyok, és nekem sem kéne ilyen pasi, de nem is jönnék ide nyafogni, hanem szakítanék, sőt össze se jöttem volna ilyen sráccal.
2017. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menekülj!!
2017. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!