Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet miért zavarja hogy szeretek a gépemre költeni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok függő,de szeretem ha a gépem korszerű,erre mindig teszek félre pénzt,nem ülők egész nap előtte egész nap,de egy nehéz nap után jól esik egy nagyot kockulni,a barátnőm szerint meg felesleges pénz kidobás.
2017. máj. 8. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Nálam ilyen megjegyzésért megkapná a választ az tutkó.

A gépem az én oltárom! Mint az autóm ugyan úgy szeretem, azokba nincs beleszólás és punktum!

2017. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%

na nyálazd emg te p/*/cs

van csajod és a gép előtt kockulsz..öcsém..hogy a fszba van az ilyen mbereknek barátnője?!


totál igaza vana csajodnak. nemhogy valami normálisra spórolnál, vagy közös programra költenéd..


vegyél egy autót, vagy motort, vagy bármit csak ne kockulj ha van csajod b+

2017. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Engem akkor zavarna,ha mondjuk együtt élnél velem és erre hivatkozva nem adnál bele se a rezsibe,de nagybevásárlást se csinálnál néha napján.Tehát ha lényegében én tartanálak el.
2017. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Engem akkor zavarna, ha a géped miatt hanyagolnád a kapcsolatot, vagy azt a pénzt hasznos és szükséges dolgok helyett költöd erre.
2017. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ja hát igen! A csajra is időt kell fordítani na de én úgy voltam vele azért elégszer meg... érted? A gép az másodlagos!
2017. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Vele is foglalkozom,de ennyi erővel ő meg ne nézzen sorozatot,én gépezni szeretek ő tv-zni,kocsim az igényeimnek meg teljesen megfelelő.
2017. máj. 8. 14:31
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

az meg se fordult a tök fejedben h ő azért néz tv-t mert te hazaérsz ledobod a ruháid és befekszel a gép elé? csak mivel szeret (tudnám miért) nem szól érte és inkább lefoglalja magát?

b+ hogy lehet neked komoly csajod? vakon vagy...

2017. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán piszkálgat? Hát akkor meg kell dönteni azonnal olyankor! Nehogy már! :D
2017. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
A gép az nálam egy szent dolog. És ha választanom kellene, hogy a gép vagy egy barátnő, egyértelműen a gép mellett döntenék.
2017. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

1. Mennyi a havi nettó fizetésed?


2. Éves szinten mennyi pénzt költesz a gépedre?


Ezek azért elég fontos infók, amikre jó lenne tudni a választ, mielőtt bármit mondunk.

2017. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!