Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akarhat tolem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akarhat tolem? Miert jar velem, ha nem akar csalodni? V miert akar megbantani, ha szerinte rendes vagyok?

Figyelt kérdés
Nemreg jarok a baratommal, es ma volt egy erdekes beszelgetesunk msn-en. Azt mondta, h o rossz volt masokkal, de az elet megjatszodta es visszakapta megjobban. Es probaltam rajonni, h akkor milyen most,de azt mondta h meg o sem tudja pontosan de neki igy jo..es h tobbet nem fog csalodni nokben, abba biztos..Akkor most csak jatszik velem? Azt mondja h tudja, h rendes csaj vagyok,szamitok neki, es mikor egyutt vagyunk, olel, puszil, olyan erzekenynek nez ki. Volt egy kapcsolata amiben nagyot csalodott azt tudom..Ha rajon h velem nem ugy lenne akkor megbizna bennem? V ne szamitsak sokra? Honnan vegyem eszre h mit akar? En sem szeretnek csalodni...
2008. júl. 21. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy játszana veled, valószínűbbnek tűnik, hogy még ő sincs 100%-ig tisztában önmagával.


Szeresd, igyekezz őt boldoggá tenni, és legyél kedves, normális és őszinte. Emberileg ennyit lehet tenni egy kapcsolatért.


Persze lehet az "emberilegnél" többet is tenni, de arról itt nem írok, max. a vallás rovatban :))

2008. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:D
2008. júl. 21. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!