Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövérkés nők milyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérkés nők milyen pasit találhatnak maguknak?

Figyelt kérdés

[link]

Célzok most erre az alkatra, és a hasonlóakra.

Szerintetek lehetséges, hogy egy ilyen lánnyal ne csak beérje jobb híján valaki? Vannak srácok, akiknél a tökéletes test nem feltétel a szerelemhez, szeretethez?

Közületek érzi bárki úgy, hogy az ilyesmi nem jelentene akadályt neki, ha megkedvelné a másikat? Esetleg szerettetek már bele valaki túlsúlyosba?

(Ha nem túl nagy kérés, mellőzzétek a tapintatlanságot! Köszi.)



2017. máj. 9. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én több éve vagyok a párommal, senki sem tartott puskát a fejéhez sem azért, hogy összejöjjön velem, sem azért, hogy velem maradjon. Bármikor találhatna más lányt, előttem vékony barátnője is volt. Feláll neki rám, van szex, vannak figyelmességek, büszke rám a családja/barátai előtt, elvisz a társaságukba mindig
2017. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
1. vagyok: mondjuk nekem azért csinosabb arcom van és fésülködni is szoktam :D
2017. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy sem,de ezek a lányok is ugyanolyan kelendőek(ha nem kelendőbbek!) a fiúk körében,mint a tökéletes testű lányok, akiket én leginkább csak edzőtermekben látok..az utcán sokkal gyakoribbak a "kövérkés nők"..egyébként nagyon helyen arca van annak a nőnek akit linkeltél, látszik hogy életvidám (és valószínúleg foglalt)..
2017. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egyertelmü,ķöver pasit!
2017. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
4.: nem igaz, már csak a saját példám miatt sem
2017. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a képen lévőnél kicsit ducibb barátnőm teste volt a tökéletes, pont azért, mert az övé. Mert beleszerettem.

Volt azóta vékony barátnőm is, de a szex a ducival volt jobb. (Mindkettő szűz volt.)

Voltam olyannal is, aki teljesen vékony alkatúról olyanra hízott, mint amilyen a képen is van. Imádtam. :D


Most egy duci kedvelő kanos, felajzott hímnek tűnhetek, de a legtöbb lány azért nem tetszik, mert nem találom velük a közös nevezőt, messze áll az értékrendjük az enyémtől, más a fogalmuk a kapcsolatról, mást tartanak fontosnak a társukban. Azért a szeretethez, szerelemhez ezek a dolgok úgy érzem, jobban szükségesek. Egy sovány lány mellett sem érezném úgy, hogy "beérem vele", ha egyébként jól érezzük magunkat egymással, és egymásba szeretünk.


23/F

2017. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Én is nőként írok. Én egy picit másféle testalkathoz tudom magamat hasonlítani, de súlyfelesleg rajtam is van, főleg ha Victoria Beckham-hez hasonlítom magam :) Én ilyen vagyok, csak a hasam vékonyabb, de a combom egy picit szélesebb ( a 3. lány):


[link]


Járok sportolni, de a súlyom stagnált. Látszik, hogy formálódok, de alapvetően az is látszik, hogy vékony soha nem leszek. Korábban hagytam, hogy hasson rám az, amit tökéletesnek látnak a legtöbben. Én is szerettem volna, olyan vékony lábakat, és lapos hasat mint, amilyen a "tökéletes" nőknek van.

Egy idő után (amikor elkezdtem az edzéseket élvezetből csinálni), rájöttem, hogy egyáltalán nem ez a fontos. Sokkal fontosabb, hogy én hogyan érzem jól magam. Elkezdtem divatos, de a testalkatomnak megfelelő ruhákat hordani. Nem mondom, hogy tipikusan az a kövér testalkat vagyok, de egyáltalán nem tökéletes a lábam (sem), viszont akár bőrnadrágot is húzok, mert megtaláltam a nekem valót, amiben nem csinálok magamból hülyét.

Sminkelem magam minden nap, a hajamra nagyon figyelek, divatosan öltözöm. Ma már nem érzem magam kevesebbnek. Én nem értem be akárkivel. Ezzel nem arra célzok, hogy nagyképű lennék, de nálam is próbálkoztak érdekes arcok, sőt először csak azok. Egy időben azt hittem sosem ismerek meg normális fiút, de annyi tartás volt bennem hogy mindenkivel nem jöttem össze, csak azért, mert a suliban a nagyon vékony lányok voltak a sztárok. Az egyetem alatt (2 éve) is mertem meg a párom. Igaz, ő idősebb is nálam 10 évvel, ezért talán nem úgy gondolkodik, mint sok fiú, mást is meglát bennem, de abban biztos vagyok, hogy külsőleg is tetszem neki :) Pedig ő komolyabban jár edzeni, mint én.

Sosem hittem abban, hogy a kisugárzáson mennyi múlik, meg abban sem, hogy magaddal legyél rendben, de ez így van. Hogy őszinte legyek elképzelni sem tudtam, hogy majd ha lefekszem valakivel, akkor semmi gátlás nem lesz bennem. De semmi nem volt. Szóval én tapasztalatból mondom, hogy megéri nem beérni akárkivel!

2017. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
En ennel sokkal koverebb vagyok, megis elso osztalyu pasim van. Es nem csak az en szememben az, hanem valoban porognek utana a nok, magas, sportos, szexi. 10 eve mar, hogy rajong ertem, es ra se nez egy bombanore sem, mert csak en kellek neki. :) 1mp alatt tudom felizgatni, barmikor. :) De a legnagyobb kincs nekem az, hogy mindent meg tudunk beszelni, olyan lelek-osszefonodos a kapcsolatunk. :)
2017. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki a képen szerepel szerintem még az a "rendben van" kategória. Legalábbis nekekm nem lenne kifogásom ellene :)
2017. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Azt a marhaságot felejtenétek már el, hogy a tökéletes és a vékony közé egyenlőséget tesztek. Van aki a husisabbat szereti, van aki a vékonyabbat. Ha valaki a te alkatodat preferálja, annak aztán mondhatod, hogy mi a tökéletes számára akkor is te leszel az. Igazából azt tartsd szem előtt, hogy egyrészt van egy általánosan elfogadott szépségideál, másrészt ott a kereszteshadjárat az elhízás ellen és végül ott vannak a céljaid. Vagy olyat keress akinek jó vagy így, vagy mérlegelj, hogy 10kg minusz tart-e több ideig, vagy az, hogy elfogadtasd magad az emberek ca 70%-ával ilyen körülmények között. Lexarod és belesavanyodsz vagy olyat keresel akinek te tetszel a legrövidebb. Minusz 10 kg az 4-6 hónap. Elfogadtatni magad az emberek ca 70%-ával vagy 10 élet vagy lehetetlen. Nem szivatásból írom, csak gondold át.

30/f

2017. máj. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!